Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van-e annak esélye, hogy a...

Van-e annak esélye, hogy a következő Star Wars, Az utolsó jedik filmben 3-CPO magyar hangja Maros Gábor legyen? Van aki még úgy gondolja, hogy ez így lenne "helyes"?

Figyelt kérdés
Sajnos sem Szatmári István, sem Józsa Imre nem él már - a Zsivány egyesben egy mondatot kapott Galbenisz Tomasz, egyébként kiváló szinkronszínész orgánuma szerintem nagyon nem illik a karakterhez. Olvastam azonban arról, milyen nehéz körülmények között él Maros Gábor, aki szerintem kiváló szinkronhang volt az eredeti trilógia későbbi szereposztásaiban, ráadásul hasonlít is a hangja Józsa Imréhez. Valahogy úgy gondolom, ez így lenne "tisztességes". Persze, ez csak vélemény. Mit gondoltok?
2017. aug. 13. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán.
2017. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat: C-3PO
2017. aug. 13. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Van esélye.


Szerintem is jó választás lenne Maros Gábor. Nincs bajom Galbenisz Tomasszal, de én is úgy vélem, hogy az ő hangja nem illik C-3PO-hoz. Mellesleg Galbenisz Tomasz az eredeti trilógia mindhárom részében szinkronizált (legalábbis a harmadik szinkron esetén): a IV. epizódban Biggs Darklightert, az V. és a VI. epizódban pedig Wedge Antillest szólaltatta meg. (Azt nem tudom, hogy ki szinkronizálta Wedge-et a IV. epizódban.) Szóval, Galbenisz Tomasz már nagyon túlhasznált szinkronszínész lenne a Star Wars-filmekben, ha a következő filmben is ő kölcsönözné a hangját az arany droidnak, vagy bármelyik más karakternek.


Tudom, hogy hogyan kell leírni C-3PO nevét, de egyébként nekem a kérdésedben fel sem tűnt elsőre a helyesírási hiba! XD

2017. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!