Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik ilyen film, vagy...

Létezik ilyen film, vagy sorozat? (Posztapokaliptikus, túlélős, de nem túl amerikai).

Figyelt kérdés

A S.T.A.L.K.E.R.-játékuniverzumot és a Metró-sorozatot már ismerem, valami hasonló hangulatú filmet, vagy sorozatot keresek. Lehet benne atomkatasztrófa, szörnyek, zombik, űrlények, vagy bármi hasonló.

A Z-nationt, a The straint, és a Defiancet már láttam. Csak azok nekem valahogy túl amerikaiak voltak. Nekem egy kicsit kelet-európai(asa)bb hangulatú tetszene.


Létezik ilyen egyáltalán?



2017. aug. 14. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Másnap
2017. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
The Walking Dead. Ha még nem láttad tegyél vele egy próbát.
2017. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy ilyen sorozatra vágyom, de hangulatban még csak hasonlót sem találtam.


Témában viszont idevág a Jericho (sajnos sohasem lett befejezve, de ettől függetlenül szerintem érdemes megnézni).


Under The Dome, ez is érzelgős, amerikais tud lenni, de egynek elmegy.


Helix, ez közelít leginkább hangulatban arra, amire vágysz szerintem (sajnos, ez sem lett befejezve)


Wayward Pines, ez is nagyon össze van rakva. Az első rész kicsit megtévesztő lehet, nézd tovább! (és ez sem lett befejezve)


+ Fortitude és Trapped, elzárt hófedte kisvárosban ragadt emberek közt rejtélyes gyilkosságok történnek. Az egyik misztikus, a másik teljesen földhöz ragadt. (A Fortitude ugyancsak nem lett befejezve)

2017. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Eli könyve

Mad-max filmek

Az út

Dirict-9

Kietlen föld (Vagy Kietlen pusztaság)


12 majom sorozat. Nekem nagyon tetszett, időutazós, de a jövő lepusztított.

2017. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A visszatérők (nekem nagyon bejött ez a sorozat)és nem azért mert még tini vagyok,mert már nem,de érdekes...
2017. aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nezd meg a The 100 at nekem is nagyon bejott magyarul ugy forditottak le hogy visszaterok.Mar nagyon varom a kovi evadot.
2017. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!