Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki nezi a Teen Wolfot,...

Aki nezi a Teen Wolfot, szerintetek Scott oszzeillik Maliaval? Cukik egyutt?

Figyelt kérdés

2017. aug. 15. 20:15
 1/2 anonim válasza:
100%
Én igazából, nem tudom eldönteni... :D Amikor először hallottam a spoilert, hogy valami ki fog alakulni köztük egy kicsit furának éreztem. Annyira más a személyiségük, és Stiles valahogy "kordában tudta tartani" Maliát, de nem tudom, hogy sz Scottal, hogy működne. Illetve nekem még nem tűnt teljesen elvarratlannak sem Malia és Stiles sem Scott és Kira kapcsolata... bár nem furább az, hogy ők összejönnek, mint az, hogy Lydia hirtelen rájött mit érez Stiles iránt. Szóval nekem egy kicsit erőltetettnek tűnik az ő kettősük, de ki tudja, lehet csak megszokás kérdése :D
2017. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bogii28 válasza:
100%
Hát szerintem nem illenek össze okay tényleg bannak cuki pillanataik de szerintem Maliahoz inkább Theo illék.
2017. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!