Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Shadowhunters fanok, mit...

Shadowhunters fanok, mit szóltok az évadzáróhoz? Hogy tetszett? Mi a véleményetek? Várjátok a 3. évadot?

Figyelt kérdés
Esetleg tud valaki olyan oldalt ahol lehet figyelgetni a 3.évadról híreket vagy bármit??

2017. aug. 18. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt egy nagy durranás, bár szeretem a sorozatot, de ez olyan semmilyen volt.
2017. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kissé összecsapottnak éreztem, a kevesebb néha több lenne szerintem. Nem tudom, a könyvekben is ilyen tempóban zajlanak-e az események, de a sorozatban igencsak kapkodhatja a fejét az ember. Egyébként Malecnek örültem, nem sokáig bírták egymás nélkül a srácok. ;))
2017. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A könyvhöz képest elég összevissza megy , meg van aki a könyvbe még él de a sorozatba már halot vagy pont fordítva. Értem hogy azt mondák a könyv alapján de alig követi a cselekményt . Most már ott kellene lennie Jordennek ,Lukéknak össze kellene házasodnia , Maxnak meg kellet volna halnia (ezt bánom a legkevèsbè ) .
2017. aug. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sorrz válasza:
100%
Ha erdekel a harmadik evad youtube-on mar kint van angolul az elozetes es a megjelenes pontos datuma is megvan mar nem tudom fejbol a napot de marciusban jon ki
2018. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!