Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Örültök, hogy 2020-ban jön az...

Örültök, hogy 2020-ban jön az Obi-Wan Kenobi-film?

Figyelt kérdés
A napokban jött a hír, hogy 2020-ban bemutatnak egy önálló Star Wars-filmet, amely Obi-Wanról fog szólni. Egyelőre csak a rendezője van meg. Remélem, ismét Ewan McGregor játssza majd a Jedi mestert.

2017. aug. 19. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Star Wars rajongóként mondom hogy nem igazán vagyok oda a hírért, ahogy a Han Solo filmért sem. Mindkét karakterről tudunk mindent ami szükséges, itt csak arról van szó hogy megint lehúznak egy bőrt arról amit már eddig is unásig ismertünk, pedig a Zsivány Egyessel azt hittem végre elindultunk a jó irányba. Félnek az újítástól, félnek más területekhez nyúlni, csak a max profit vezérli őket, pedig elárulom így sokkal több rajongót fognak veszteni. Gondolom majd 2022-ben jön az új Darth Vader film (akiről végülis csak 6 teljes film meg 6 évadnyi animációs sorozat szólt...). Mintha szándékosan hagynák figyelmen kívül a rajongókat, akik szeretnék végre az Old Republicot látni például, vagy hogy fejezzék be a Clone Wars 7-8. évadait NORMÁLISAN.
2017. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az Obi Wan Kenobi fimnek örülök. Viszont szerintem elég felesleges ennyi kiegészítő film. Nem kéne mindegyik star wars karakternek külön filmet kapni. Mondjuk ha már valamelyik karakter kap egy külön filmet, akkor szerintem arra Obi Wan Kenobi a legméltóbb.
2017. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Viszont szerintem elég felesleges ennyi kiegészítő film."


Gondolhatod, hogy a Disney sem rajongásból vette meg a franchise-t. Nekik ez befektetés volt, amit a unalomig csontra fognak fejni a következő 5-10 évben, amíg már az előzmény trilógiát is megutálja mindenki.

2017. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagyis eredeti trilógiát.
2017. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az első válaszolóval, nem akarom leírni még egyszer ugyanazt.

Ahogy most állunk, gondolom a Disney ki fog hozni 2 évente egy filmet valami ismert karakterről (Yoda, Boba Fett, Ahsoka stb.)

Viszont nem tudom, hogy ezek fognak-e működni, hiszen pl. Han Solo karaktere egybeforrt Harrison Ford-dal és itt is egy rossz casting ugyanolyan utálatot válthat ki mint anno Hayden Christensen.

2017. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk Ewan Mcregort el tudnám viselni még egy film erejéig, az előző trilógia legfényesebb gyémántja volt
2017. aug. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az 5.vagyok.


Most olvastam egy cikket, arról, hogy a Lucasfilm egy Jabba(!) filmet is akar csinálni.


[link]

2017. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy el mindent amit a neten olvasol
2017. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülök az Obi Wan Kenobi filmnek. És én is örülnék ha Ewen McGregor alakítaná. Remélem ez nem igaz 7-es.
2017. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De egyébként miről is szólna a film? Arról, ahogy a Tatooine-on bújkál? Mert az előzmény filmeket megelőző időszak feldolgozásához McGregor már kiöregedett a szerepből. A klónháború időszakából, amit animációs filmként dolgoztak fel és még kánonnak számít?
2017. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!