Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Odaát fanok! A 10. évadban,...

Odaát fanok! A 10. évadban, hogy és miért hal meg a halál?

Figyelt kérdés
Mi célból ölik meg és mi történik utánna.. Mi történik a 10. évad utolsó pár részben arra lennék kiváncsi. Lesz szinkron?

2017. aug. 19. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Rég néztem és annyi rémlik még, hogy Dean öli meg a halált. Asszem azért, mert a halálnak nem tetszik, hogy mindig kijátsszák a halált (De ebbe már nem vagyok biztos)
2017. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem mintha úgy rémlene, hogy Sam ölte meg mert Deant egy másik bolygòra küldte volna vagy mi :"D de lehet, hogy tévedek mert hirtelen egy csomó rész beugrott :D
2017. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszi az infókat 😂de biztosat akarok tudni, mert neznem a 11. evadot es nem akarom a 10.el pocsekolni az idom de azert jo ha tudok belole vmit es sehol nrm irnak rola h miert cdak azt h a kaszajaval oltek meg
2017. aug. 20. 15:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Dean alkut kötött a Halállal. Ha megöli Samet, elviszi valahová messze, ahol nem árthat senkinek.

Ám az utolsó pillanatban meggondolja magát, és Sam helyett a Halállal végez.

2017. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dorián.G ***** válasza:
Üdv... Mi értelme úgy elkezdeni a 11 évadot, hogy nem láttad ezt? Amúgy az előző kommentelő jól írta le... Dean ölte meg, mert nem volt választása... Alkut kötött Halállal... Ha Dean nem öli meg Sam-et akkor a Halál ölte volna meg... Ezért tette... Ezután sikeresen leszedték róla Káin pecsétjét ezzel elszabadítva a Sötétséget... Innen folytatódik a 11. évad...
2017. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
most hetvegen lesz egy kis szabadidőm.. es a tizedik évad nem nagyon jott be az előzetese se es atakartam rajta ugrani igy :) mert semmi jot nem hallottam a 10ről es ez a sötétség téma jobban erdekel
2017. aug. 22. 13:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugye Dean átváltozott, mert rajta van Kain pecsétje, és hát ő nem akar már senkit bántani, ezért megkéri a Halált, hogy ölje meg, de a halál nem ölheti meg mert, ha megöli, akkor a pecsét "elszabadul" és kiengedi a Sötétséget, ezért a Halál felajánlja Dean-nek, hogy elviszi messzire, ahol senkit sem tud bántani, de cserébe meg kell ölnie Sam-et, mert így nem majd nem tudja visszahozni Deant, a Halál átnyújtja Dean-nek a kaszáját, de a Dean az utolsó pillanatban meggondolja magát és Sam helyett a Halálra csap le.
2017. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!