Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek nincs olyan benyomásoto...

Nektek nincs olyan benyomásotok hogy a Dragon Ball Z-t eredetileg be szerették volna a fejezni a Dermesztős részek után?

Figyelt kérdés
Ugye előszőr kiderül hogy Son Goku nem ember hanem csillagharcos, egy kegyetlen népnek a tagja akiknek a hódítás a mindenük és piszok erősek, rettegni kell tőlük.Majd tök jó csavar volt mikor Dermesztő színre lépett mint az univerzum legerősebb, legfélelmetesebb lénye, a rettegett csillagharcosok is az ő szolgálatában álltak, majd le is számolt velük. Hőseinknek is egytől-egyig beletört a bicskája Son Gokuval is könnyedén elbánt volna ha a harcban nem változik át super csillagharcossá. Cell és Bubu (bocsánat nem tudom hogy írják) sztorija szerintem nem volt ennyire felépített csak kiderült hogy nagyon erősek és igazából ennyi.És végül a szuper csillagharcos színt amit szintén Dermesztő ellen ért el Son Goku. Beharangozták hogy 1000-évente egy csillagharcos születik aki elérheti ezt, és az ereje túl szárnyal minden képzeletet. Majd később kiderült hogy Trunks is elérte, aztán Vegeta, majd jelen Trunks, és Goten már kicsi lurkóként. Valamint később már el is vesztette az értékét az ssj1 színt, és tovább csűrték a 2-essel meg a 3-assal. Szóval történetileg nekem az jött át hogy Dermesztő első (Son Goku álltali) legyőzése után a sztori le lett volna zárva, de valami miatt végül meggondolták magukat.

2017. aug. 21. 16:10
 1/2 anonim válasza:

Eredetileg tényleg úgy lett tervezve, hogy Goku beteljesíti a legendát, átváltozik és legyőzi Friezát, aztán ő maga is meghal, amikor felrobban a Namek.


Csak mivel rohadtul népszerű volt a Dragon Ball, ezért tovább vitték a sztorit.

2017. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legjobb döntés volt hogy folytatták.
2017. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!