Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért 16-os a karika?

Miért 16-os a karika?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a Baywatch eredetileg 12 karikás volt de módosították.


(Lehetőleg spoiler nélkül) valaki el tudja mondani, hogy miért vitték a felsőbb korhatárra? Esetleg véres jelenet miatt vagy káromkodás az oka?


(Meg szeretném nézni de nem vagyok 16, és érdekel hogy ugye miért tették feljebb)


Ha lehet, spoiler nélkül.


Köszönöm!



2017. aug. 22. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Pl volt, hogy férfi nemiszervet mutattak, meg elég sok szexuális utalás volt benne.

Nagyon vicces film volt. :D

16/L

2017. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ne aggódj, a moziban a kutya sem foglalkozik vele, mert valamilyen szabály vagy valami előírja, hogy nem küldhetnek el onnan.Láttam egy cikket, amiben írták, hogy négyées kislánnyal nézettek a szülei Anabelle-t, de senki nem tilthatja ki onnan, mert a korhatárbesorolás csak ajánlat.
2017. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindegyikőtöknek! ♡


Igen azt én is olvastam, csak ugye azért mégiscsak jobb tudni hogy este nem rémálmaim lesznek és anyáékat is könnyebb meggyőzni.


1#, örülök hogy tetszett! :D

2017. aug. 22. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A mozis szabályozásról röviden: hivatalosan nagykorú felügyelet nélkül nem engedhetnek be gyereket olyan filmre, ami az ajánlás szerint nem való a korosztályának. Más dolog, hogy melyik mozi mennyire tartja be.
2018. márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!