Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a kijelentésről, hogy a 16 karikás filmek a legdurvábbak és leggusztustalanabbak?

Figyelt kérdés

A 12-es filmek az alap kategóriába esnek, amik még egészen kicsi gyerekeknek nem valók, de a társadalom legtöbb embere számára nézhető.

Manapság egy film/tartalom attól lesz 18+, hogy rengeteg erotikus elemet tartalmaz, akár csak azt.

De a 16+-os filmek... nem tudom más hogy gondolkodik erről,de szerintem az a legnézhetetlenebb műfaj.

Nem arról lenne szó,hogy unalmas, hanem pont az ellenkezőjéről: az érzelmeknek és a szexualitásnak nem az izgató részét helyezi előtérbe, hanem a leggusztustalanabb formában vázolja fel.

Ez az a műfaj, ahol szó szerint 'minden váladék egybe van folyatva'.

Mintha az egyetlen célja az lenne,hogy a film végére hányd ki az egész napi kajádat.

Vannak nagyon megható 12+-os filmek, amiktől hihetetlen érzelmek indulnak be az emberben, vannak gyönyörködtető, romantikus 18+-os filmek... de én személy szerint a 16 karikás filmekben nem sok gyönyört leltem...



2016. szept. 25. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondanál pár konkrét filmet, ami kiakasztott? Mert én nem hiszem, hogy ez direktbe így lenne. A durva horrorok, igazán beteg filmek azért nagyrészt 18+ osak.
2016. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az még hagyján, hogy durvák és gusztustalanok, de tele vannak tizenhat éven aluli (gyerek)szereplőkkel, akik számára nem ajánlott, hogy megtekintsék saját magukat :) Na, erre varrjál gombot, kérdező!
2016. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy színész van annyira intelligens, hogy tudja kezelni a történetet. És felnőttek között mozog, nem felügyelet nélkül színészkedik benne.
2016. szept. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom, forgatáson egyébként is az egész környezet máshogy néz ki, sokkal barátságosabb,mint ahogy a filmekben látjuk, hiszen sok gusztustalan,ijesztő effektet csak utólag adnak hozzá.

De én arra gondolok,amit mi látunk belőle.

2016. szept. 27. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!