Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmet nézzek meg?

Milyen filmet nézzek meg?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy rettenetesen unatkozom, de nagyon sok filmet láttam már, és semmi kedvemre valót nem találok.

Szeretem az életrajzi filmeket (pl. Teljes napfogyatkozás), a szomorú -szerelmes filmeket, a gondolkodós filmeket, amik az élet értelméről szólnak, drogos filmek, stb. A vígjátékokat, akciófilmeket nem szeretem, horrort és thrillert meg egyedül nem nézek.:D

Valami ötlet?:D

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!:D



2017. aug. 22. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Az őslakót láttad már?
2017. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én, Earl és a csaj aki meg fog halni c. filmet ajánlom.
2017. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy kosaras naplója
2017. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A nővérem húga

Mielőtt megismertelek

Bakancslista

2017. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az összes választ, durva, milyen gyorsak vagytok!:D

Amúgy ezek közül az Őslakót nem láttam még (ha minden igaz, még ezt sem láttam:D), utánanézek :D

2017. aug. 22. 20:24
 6/10 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még ötletek:D
2017. aug. 22. 20:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Hideg nyomon. Thrillernek van beállítva, de nagyon odafigyelős, gondolkodós, és tele fordulattal. Egyik kedvencem.
2017. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom a történelmi/háborús filmekkel hogy llsz de nekem a Valkűr egyik nagy kedvencem. Ha azt még nem láttad nagyon érdemes megnézni. Nem horror, nem thriller és nem vígjáték, akciónak sem igazán mondható, inkább dráma. És nagyszerű film, igazán lebilincselő, elgondolkodtató, izgalmas, és történelmileg tökéletesen hű.
2017. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Más-világ-elvileg thriller de inkább elgondolkodtatónak és drámainak mondanám, nagy csavarral a végén


Juno

Megáldva

Lángoló agy-egyik kedvenc életrajzi filmem bár még csak nemrég láttam először

2017. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menekülés a semmibe :)
2017. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!