Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nézi valaki a Teen wolf-ot?

Nézi valaki a Teen wolf-ot?

Figyelt kérdés
A teen wolf jó sorzat?

2017. aug. 23. 13:46
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia! Egy nagyon jó sorozat, csak ajánlani tudom.
2017. aug. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom az első válaszolót☺.
2017. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is nézem és imádom, sajnos lassan vége lesz 😥
2017. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem sokat láttam még belőle mert mikorra elkezdtem nézni levették a műsorról. De amennyit láttam az NAGYON tetszett. ezért is töltöttem le az egész sorozatot.

Be ismerem hogy engem először a csomó szexi félmeztelen pasi fogott meg.

De aztán a cselekmény is jó volt.

2017. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ylyria ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem.😍 Az első két évadra miközben néztem a jó jelzőt használtam, de most, hogy a végén járok már alig a nézhető kategória. Nem láttam még másik sorozatot, ami ekkora fejlődést ért volna el. Tényleg csak ajánlani tudom. A karakterek emberiek és változatosak, nem fekete-fehér a világa, és nem csak a már agyonunt vérfarkas+vámpír lényeket használják, hanem rengeteg különböző nép mitológiájából merítenek ötletet. Szerintem próbáld meg.

Majd írd meg hogy tetszett.

2017. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
naná egyik legjobb sorozat bár a 3.résztől kicsit fura volt azokkal az álarcos figurákkal,meg halál listával de ez a 6. évad ez most igen jó vagyis a vad hajszás az nem tetszett de a folytatása annál jobb. Kíváncsi vok h mi lesz a Gerard meg a Scot közötti harcba.De azt nem értem h a Gerard az ilyen jól van mert a kanimás résznél ott haldoklott és utána toló székbe ült és fekete trutyi folyt állandóan az orrából most meg meg van gyógyulva.
2017. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bogii28 válasza:
100%
Csak ajánlani tudom.Egy nagyon jó eseménydús sorozat aminek sajnos vége de elméletileg lesz reebotja😍Szvl tényleg csak ajánlani tudom főlg Stiles miatt aki sajnoa a reebotban nem válal szerepet💔
2017. aug. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!