Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismer valaki ilyen BL animét?

Ismer valaki ilyen BL animét?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam, amiben a párról mindenki (szülők, testvérek, barátok) tudja, hogy ők egy szerelmes pár.

2017. aug. 25. 01:00
 1/10 anonim ***** válasza:

hitorijime my hero- itt elég sokan tudják szerintem vagy legalább sejtik

Junjou Romantica - mind 3 tudja

Love Strage - a szűlőkbe nem vagyok biztos , de ha jól emlékszem a barátok kéaőbbb mwgtudják , a legelsőnek a tesója fogjka megtudni

2017. aug. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezek inkább yaoik
2017. aug. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerepel a kérdező kulcsszavai között, hogy "yaoi". Egyébként a BL egy átfogó műfaji kateg, a japánok yaoit is, shounen ai-t is értenek alatta.
2017. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de sajnos már mind láttam... Utolsó mind a kettőre gondoltam, amikor azt írtam, jogy BL.
2017. aug. 25. 16:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Ebben az a nehéz, hogy a legtöbb bl-ben a japánok nem fektetnek hangsúlyt a mellékszereplőkre... Ennélfogva a legtöbb, amit tapasztalok, hogy szinte arcuk sincs a szerelmes páron kívül az embereknek (may, ha ők is melegek és mellékszálon ők is összejönnek...). Egy csomó olyat is láttam (inkább mangákban), ahol még női karakter sincs... Ráadásul nem is jön ki olyan sok (mármint anime adaptáció), hogy ilyenből sok legyen.

Az eddigieken kívül én még a 'Super lovers'-t ismerem.

2017. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hálás vagyok minden válaszért. Imádom a mangakat, de utálom őket elektronikusan olvasin, jobb' szeretem ha érzem a papír illatat, sajnos nagyon kevés mangát adnak ki magyarul...
2017. aug. 25. 22:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Sex Pistols, manga első kötetét dolgozták fel 2 OVAban, itt a család tudja, hogy együtt vannak, sőt szinte az egész család homoszexuális párokból áll.
2017. aug. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Utolsó mind a kettőre gondoltam, amikor azt írtam, jogy BL."


Igen, a második válaszoló miatt jeleztem! :) (A harmadik voltam.)

2017. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hakkenden
2018. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sárbert válasza:
Dakaretai otoko ,Sekai -ichi hatsukoi
2022. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!