Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a sorozat címe?

Mi a sorozat címe?

Figyelt kérdés

Régi ifjúsági sorozat, fiatalok (talán 2 srác és 1 v 2 lány) bekerülnek egy alternatív világba, ahol az alteregóik ellen (?) harcolnak.

Amire emlékszem, hogy az egyik srác neve JEFF, az alteregója pedig 773T (tau). Talán egy tükör előtt (de lehet, hogy pont 773T előtt) állva jön rá, hogy nem pusztán az alteregói, hanem a teljes ellentétei egymásnak ugyanúgy, ahogy a nevük is egymás tükörképei.


Komolyan évek óta gondolkodom rajta, és egyszerűen nem tudok rájönni, hogy mi lehetett ez.

Talán 90es évekből való, annak is inkább a közepe (vagy eleje?)



2017. aug. 25. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán ez?


[link]

2017. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy ez volt az. kifejezetten gyerek (kamasz) szereplőkre emlékszem... bár az lehet, hogy talán mégsem sorozat volt. de a leírása alapján nagyon nem ez az :o
2017. aug. 25. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Szereplők nevéből gondoltam. Van köztük egy Jeffrey meg egy 773T is. Érdekes egybeesés lenne, ha mégsem ez az. :)
2017. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, el is gondolkodtam rajta. de fontos, hogy 773T és Jeff egymás alteregói, tehát ugyanaz a gyerek játszotta mindkét figurát.
2017. aug. 25. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Aha, értem. Közben találtam beőle egy klipet. Ugyan csak olaszul.


https://www.youtube.com/watch?v=VaUOI--B3Q4

2017. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

basszus... közben valami orosz (?) alámondással megtaláltam az egész filmet, és lehet, mégis ez volt az :o csak beletekertem, és tényleg...


25 év távlatából úgy tűnik, ennyire rosszul emlékeztem :)


köszönöm, ezer hála!

2017. aug. 25. 12:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit, örülök, hogy segíthettem. :)
2017. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!