Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Westworld - Te gondoltál a...

Westworld - Te gondoltál a történetben elhelyezett csavarokra?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy:

- a végén derült ki hogy az egész nem egy idősíkban játszódik, hanem 2-ben (+1 még régebbi, Arnoldhoz köthető történet)

- Arnold halála után Ford megcsinálta őt robotnak, majd elnevezte őt Bernardnak

- William és a fekete ruhás szereplő ugyanaz

- Dolores igazából nem átéli az egézet, hanem a visszaemlékezéseiben ismerjük meg a sorozat korábbi történéseit

- Wyatt igazából Dolores, csak rosszul emlékeztek (folyamatosan tisztult ki az emlék, míg a végére kaptuk meg az eredeti történést)


Ezek közül - igaz, csak az utolsó részben esett le - a Wyatt igazából Dolores rész esett le. Csak én voltam ennyire figyelmetlen, hogy nem vettem észre az utalásokat, így nem is számítottam ezekre a csavarokra? Ti melyikeket vettétek észre?



2017. aug. 27. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Arnold és Bernard kapcsolatára rájöttem, de másra nem. Pedig a két idősíkra nagyon erős utalás volt, mikor a fiatal Williamnak felajánlkozó android találkozik Doloressel, és Dolores megjegyzi, hogy azt hitte, már rég a szeméttelepre került.
2017. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

William és a kalapos férfi - már bőven benne jártunk, mikor leesett

- Doloresre rájöttem

- az idősíkok egyértelműek voltak

- Wyatt-Dolores egész a végéig nem, és Arnoldra sem

2017. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Idosikok leestek, Wyatt is leesett korabban, Arnoldra a fene gondolt volba ahogy arra is h Bernard robot.

Es a regebbi idosikrol hogy Arnold beszelgetett Doloressel abban most is van csavar, kivancsi vagyok vki gondolt-e ra, de nem irom le nehogy spoiler legyen

2018. jún. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!