Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca fanok miért...

Trónok harca fanok miért oltogatják egymást?

Figyelt kérdés

Olvasgatom az SG-fórumot ahol egymást sértegetve írják le a negatív véleményüket a 7. évadról. Ilyen szar, olyan szar, te nem tudod, maradj csendbe stb. és még durvábbak.


A sorotatban vannak hibák, persz, mivel emberek készítik akik nem tudnak mindenre egyszerre odafigyelni, így vannak logikátlanságok. A 7. évadban azért volt annyi, mert érezhetően felgyorsították az eseményeket, azért, hogy megmaradjon a pénzük az elkerülhetetlen CGI-re amiből itt volt a legtöbb. Ez nem a FOX vagy a Disney, nincs pénzük 250 milliókat kiszórni az ablakon, ez még mindig a TV világa. És igen kellett a pénz ami a játékidő lenyesésével lehetett megoldani, így is az HBO a határaihoz érkezett.


Itt olyanokat felhozni, hogy mennyire hülye ötlet volt ez vagy az a magoldás, hát LOL, azok akik ezeket a kommenteket írják talán jobbat, minőségibbet tudtak volna kihozni a jelenleg legnagyobb sorozatból? Én biztosan nem tudtam volna, habár tényleg vannak hibák, de soha nem szidnám a producereket. A lehető legtisztességesebben akarják lezárni a történetet. Ha a pénzre mennének eszük ágában sem lenne otthagyni a GOT világát, inkább elvállalnának még 3 sorozatot, de nem ezt teszik.

Én tisztelem őket, még akkor is ha nagyokat hibáznak, mert ő miattuk van most sorozat, ő miattuk ismerhette meg több 10 millió ember (vagy 100?) a történetet, mert ennyien tuti nem olvasták volna el a könyveket. Ők házaltak Martinnál és utána az HBO-nál. Örök hála nekik, és ha hibáznak majd a 8. évadnál is akkor hibázzanak. Ez bármilyen termék, vagy szolgáltatás gyártásánál előfordul, itt is. Ezért őket szidni? Majd utána más rajongókat kioktatni? Inkább örüljünk, hogy megismerhettük ezt a világot.



2017. aug. 28. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Igen, tudtak volna jobbat is csinálni...hiszen általában a kritika leírásánál ott szokott lenni az is, hogy ők hogyan csinálták volna meg jobban, ami nem lett volna logikátlan.


A hbo megy a pénzre, a készítők csak arra, hogy minél gyorsabban befejezzék már.


A világot meg az írónak, George R. R. Martinnak köszönhetjük és nem Beniofféknak.

Nem értem, hogy miért kéne őket azért bálványozni, mert más munkáját adaptálták.

Ráadásul a sorozatban általában csak azok a részek erősek, amiket a könyvekből emeltek át.

A legtöbb saját ötletük logikátlan hülyeség.

2017. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kell őket bállványozni, de ha ők nincsenek és nincs sorozat akkor biztosan a fanok többsége azt sem tudná, hogy van egy olyan könyvsorozat amiért rajonghatnak. Úgy értem, hogy a sorozat egy hatalmas reklám a könyveknek, és a történetnek.
2017. aug. 28. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Ha úgy sem olvassák el a könyveket, akkor teljesen mindegy.


Egy rendszeresen olvasó, fantasy rajongónak, meg nem hiszem, hogy szüksége volt ilyen reklámra, hogy létezik a könyvsorozat.


A fanok egy része egyébként így is a "cancer" kategóriába esik, elég csak felnézni hozzá egy reddit fórumra.

2017. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1-es(és 3-as) válasszal.
2017. aug. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen igaz hogy a sorozatban a legjobb részeket a könyvből vették + GRRM segített nekik néhány pontban.


A 7. évad nekem sem tetszett annyira, mér nem "trónokharcás".


Ez adott ihletet hogy újra elkezdjem olvasni a könyveket, (2 kötetet elolvastam folytatom) mert szeretném tudni hogy GRRM hogyan képzeli el (biztos jobb).


Annyi hogy imádkozni kell nehogy meghaljon szegény pára :'D

2017. aug. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem lebutitott és alacsony költség vetésből készitett sorozat. Rengeteg olyan rész kihagytak vagy megváltoztattak amit szerintem nem kellett volna és annyi szex jelenet nincsen benne mint a könyvben.

Ha egy néző nem figyeli annyira akkor nem jön rá hogy az 5 király csatája több évig tartott és nem néhány hónapig vagy hétig. Hol vannak például a folyóban az úszó halodtak vagy hogy a háború elött mindenki ivott vizet és drága bort de mikor kitört a háború akkor már csak olcsó borokat és vizes bort.

A múltat nem is emlitik annyira mint a regényben.

2017. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!