Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes autómárkák rajongói oltogatják egymást?

Figyelt kérdés

Lehet hogy buta a kérdés ,de tényleg érdekel és az életkoromból adódóan nekem ez új , tegnap olvagattam az oldalt most márkát nem írnék gondolom tudjátok úgyis. Hagyomány?

(12F)


2016. máj. 15. 09:11
1 2 3
 1/24 Tomcatters ***** válasza:
28%
Még bírd ki ezt a másfél napot , kedden már iskola :)
2016. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
57%

Miért van az hogy egyes foci csapatok szurkolói oltogatják egymást?

Kb. ugyan az a válasz erre is mint a te kérdésedre!

2016. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom, de valószínűleg még kevés autójuk volt, leragadtak egy típusnál, és nem értik meg, miért hőzöngenek a más típussal rendelkezők.

Nekem volt vagy 50 autóm, többnyire én szereltem őket, én is leragadtam egy márkánál, tudomásul vettem a gyengeségeit, de ennél a gyártónál találtam meg azt, ami logikusan van felépítve, és még nem érződik annyira rajtuk ez a fogyasztói társadalmi műanyag gagyi.

Mostanában akadtam össze az egyik legnagyobb autógyártó motorjával, és nem fér a fejembe, mit esznek ezeken az autókon.

Típushibás a hengerfejük, szétverik a hidrotőkék a hengerfejben lévő fészkeket. Perselyezéssel javítható.

És rengeteg autóba szerelik ezeket a motorokat, én meg azt látom az utakon, úgy ülnek ezekben az autókban, mintha az lenne a világegyetem netovábbja.

Meg mivel az autó egy önkifejezési eszköz, sokan személyes sértésnek, bántásnak veszik ezeket a támadásokat.

2016. máj. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Van aki szokott járni márkatalálkozóra ?vagy h mondják és ott is szokott lenni ilyen,hogy pl az egyik márka rajongói összejönek és a másik márka rajongóiból egy kettő odamegy oltogatni vagy csak utközben parkolóban ha latnak egy konkurenciat beszólogatnak ,vagy hogy megy ?
2016. máj. 15. 09:32
 5/24 Tomcatters ***** válasza:
38%
Hát azért ilyen nem hinném,h lenne,mondjuk eddig életembe 2x voltam országos "márka" találkozón... ilyen hez azért pofa kellene sztem
2016. máj. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hülye emberek mindig lesznek, a maradék meg használja a kocsiját márkától független és tesz arra, hogy a másik milyen autót hajt.
2016. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
34%
Mert egyes funoknak csak is S.arWágen a jó meg a menő ... :)
2016. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Én is ragaszkodok az egyik márkához, és nem szidom a többit. Aki igazi autófanatikus, az megbecsüli a többi ember autóját is, nem csak a sajátját.

Volkswagenes vagyok, de nincs bajom egyik Hondával sem vagy francia autóval vagy bármivel. Ha valakinek azok tetszenek, vegyék azt. Nekem a német letisztultság jön be designban, nekik meg az.

A racingos autókon meg csak röhögni tudok, kályhacsővel a hátuljukon. :D


Múltkor ismerősömékkel kimentünk pizzázni a város szélére egy parkos részre. Odajött egy F Astra, meglátták az autónkat, aztán egyből nekiálltak ott menőzni. A tuc-tuc ment, a kavicson elkezdtek csúszkálni, az már mellékes, hogy majdnem nekimentek egy táblának. :D

Mi meg csak kiröhögtük őket, ilyenek mindig lesznek, nem kell velük foglalkozni, csak az ő autómárkájuk jó, a többi meg sz*r.

2016. máj. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%

#7

Nem azért van VW-em, mert az a menő, hanem mert az tetszik, és nagy ívben letojom, hogy ki mit gondol róla.

Nézegettem más ország autóit is, de egyszerűen nem tetszenek, nem tetszik, ahogy kinéznek, és nem akarok olyan autóban ülni, amire azt mondom minden alkalommal, amikor meglátom, hogy hú, de ronda. Ezzel nem tudok mit csinálni, ez van. Ettől még nem nézem le azokat az autókat, és a tulajaikat sem.

2016. máj. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

10:07


Végül is, akkor miben vagy jobb, ha te is csak így vagy képes leírni ahelyett hogy VW és kész.

2016. máj. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!