Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Le fogják valaha szinkronizáln...

Le fogják valaha szinkronizálni a Naruto Shippuudent?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok? Le fogják valaha? Ha hallottatok valami pletykát, kérlek írjatok!

2017. aug. 30. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Kétlem.
2017. aug. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem.
2017. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
minek? hagyad a hülyeséget mert nem érdemes!
2017. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Naruto nem hülyeség! Az egy dolog, hogy te nem szereted....
2017. aug. 30. 13:05
 5/8 anonim ***** válasza:

A Naruto valóban nem hülyeség, nagyon klassz anime. De szerintem a válaszoló a magyar szinkront tartja hülyeségnek, - sajnos jogosan is.


A "sima" Narutót kezdtem el nézni, kíváncsiságból megnéztem ugyanazt a részt magyar szinkronnal. Eddig mindig fújtattam azokra, akik szidták a magyar verziót, de most már teljes mértékben megértem őket! És egyet is értek velük. Ha az ember füle hozzászokik a japán szinkronhoz, akkor egy idő után észre veszi, hogy biza tele van érzelmekkel. Én szeretek szinkronnal filmeket nézni, szeretem, és szükségem is van a magyar hangokra, viszont az animéknél olyan bukta dolog a szinkron... Teljesen elvesztik a karakterek az egyéniségüket, nem tudják olyan nyomatékosan előadni, mint a japán seiyuuk. Aztán a szövegbeli eltérések... (Bár lehet ez legtöbbször inkább fogalmazásbeli eltérés) Meg a cenzúra, és a kivágott jelenetek... Mert ugye ha leszinkronizálják, nyilván benyomják a tv-be is.


Én emiatt húzom a számat, és mondom azt, hogy nem kell a Shippuuudennek szinkron.

2017. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem!
2017. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen a szinkronizálást értettem annak
2017. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mar megint te sűrítettlevegő?! :D
2017. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!