Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti szeretitek a született...

Ti szeretitek a született feleségek című sorozatot?

Figyelt kérdés

Mit szerettetek benne, ki a kedvencetek? Csak érdekel a véleményetek,mert én nagyon rákattantam!

Lécci spoilert ne írjatok mert még csak a 3.évadnál járok :)

Előre is köszönöm!:)



2017. szept. 1. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Az elején szerettem, de aztán ráuntam, mer miután megoldódott valami nagy rejtély, mindig egy vagy több újabb jött be, csak azért, hogy folytatódjék a sorozat. Erőltetett volt, hogy 4-6 együtt élő család közt tucatnyi rejtély van.
2017. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát az amerikai sorozatok már csak ilyenek!:) Én nem hiszem,hogy valaha is nem fogom szeretni ezt a sorozatot mert egyenlőre imádom,de majd meglátjuk!;)
2017. szept. 1. 15:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én imádtam, talán el is kezdtem nézni, kedved kaptam hozzá :)

Gabriel-ék voltak, meg estleg Linette-ék, Bree és Susan idegesitettek :S

2017. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy te is imádod és,hogy kedvet kaptál hozzá,hogy újra nézd!:)

Én mivel még a 3.évadnál tartok,ezért messze még a vége,de már most tudom,hogy amint befejeztem, kezdem előröl.;)

2017. szept. 2. 12:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már rég láttam. Gabrielle-ék voltak a kedvenceim. Mindig lehetett rajta röhögni. Még Susan szerencsétlenkedései maradtak meg, az is aranyos volt. Alapból szeretem a rejtélyeket, ha van ráadásul egy kis szappanoperás beütése az még jobb.

Ajánlanám a Devious maids-et. Hasonló a stílusa, nekem az is bejött. Marc Cherry csinálta, ahogy a Született feleségeket is.

2017. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!:)

Tervezem majd,hogy nekiállok a Devious Maids-nek,ha befejeztem a született feleségeket!:)

2017. szept. 2. 21:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Én bírtam, bár nem követtem annyira pontosan. Alapvetően a humorát, a kertvárosi élet kifigurázását és az atmoszférát bírtam, ezek a "rejtélyek" nem annyira érdekeltek...


Jó kérdés, hogy ki volt a kedvencem. Emberileg sztem Susanre hasonlítok leginkább, de karakterként nekem Bree volt a legérdekesebb.

2017. szept. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én oda vagyok ezért a sorozatért! Imádom, úgy ahogy van! Én a helyszínt szeretem benne,hogy ilyen gyönyörű környéken játszódik,meg a poénokat is szeretem benne,a rejtélyeket,hogy mindig történik valami,amin végig izgulhatok. Ráadásul az epizódzárásokat is imádom. Az epizódzáró monológok csodálatosak,meghatóak és igazak a való életre. Van amelyiken meg is hatódok.:) Az összes szereplőt imádom,mert mindegyiknek megvan a maga tulajdonsága,egyénisége. De az én kedvencem Bree.
2017. szept. 4. 14:33
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én mostanában kezdtem el, és én is nagyon rákattantam, lassan befejezem a 4. évadot. Miután befejeztem a Jóbarátokat, nem hittem volna, hogy képes leszek még egy sorozatot és karaktereit hasonlóan szeretni, de pozitívan csalódtam a Született feleségekben. :) Régen, még amikor a TV-ben adták hétről hétre, láttam az első évadokat.

Nagyon szeretem a sorozatot, többször is sírtam már közben, de még többször nevettem, vagy éppen tűkön ülve vártam, az adott dráma hogyan fog végződni. Persze a való életben nincs hasonló, drámákkal teli szomszédság, de nem is kell, hogy reális legyen, hiszen fikció.

A kedvencem Bree, vele tudok leginkább azonosulni, a párok közül pedig Gabrielle és Carlos a kedvencem, habár rengeteg mindenen keresztül mentek, szerették és utálták is egymást, mégis mindig visszatalálnak egymáshoz, mint Carlos is említette az egyik epizódban, ők együtt alkotnak egy egészet, és egymás nélkül nem boldogok. :)

2018. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Egyetértek utolsó! Nekem ez a kedvenc sorozatom. Egyszerūen imádom. Izgalmas, vicces és mindemellett az egész sorozatnak van egy jó kis hangulata amit nekem nem minden sorozat tud megadni. De ennek olyan jó hangulata van. Persze lehet, hogy ezt csak azért mondom mert a gyerekkoromra emlékeztet, mert kiskoromban anyukám szokta nézni a TV-be én meg amikor ott voltam néhány jelenetet láttam belõle. És már akkor is tetszett, de akkor még nem annyira érdekelt mert kicsi voltam.

De most imádom! Szóval valamilyen szinten a kiskoromra emlékeztet.

Jajj annyira imádom!! Soha nem akarom befejezni!

Számomra örökre ez marad a világ legjobb sorozata!

2018. febr. 12. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!