Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedvenc karakterek és legjobba...

Kedvenc karakterek és legjobban utállt karakterek a Vikingekből és a Trónok harcából?

Figyelt kérdés
Ha lehet indokoljátok, mert érdekelne:)

2017. szept. 1. 18:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Vikingek kedvenc: Lagertha, Raggnar

utált: az ikrek


Trónok Harca kedvenc: Ned Stark

utált: Joffrey és az anyja

2017. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igyekszem nem spoilerezni.


Vikingek kedvenc: Ragnar, Floki

Utált: Björn első felesége, már azt se tudom hogy hívták


Trónok harca kedvenc elég sok van, sorrendben:

1. Robb Stark, 2. Jaime, 3. Kisujj (ez utóbbi kicsit fura, de az tetszik, ahogy szövi a szálakat, ahogy mindig a topon van valahogy)


Trónok harca utált: Jeoffrey, Melissandre (Istenem, az a jelenet az áldozati máglyával...)

2017. szept. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Porunn nekem se volt a szívem csücske.

Az említett jelenetnél pedig baromi nagyot csalódtam Stannisben

2017. szept. 7. 00:28
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Vikingek:

-Kedvenc: Floki, az istenek, a felesége és a barátai iránti odaadása és hűsége miatt és Lagertha, az egyik általam ismert legerősebb női karakter

-Legjobban utált: Athelstan, mert képtelen volt hűséges maradni vagy akár eldönteni, hogy ő most miben hisz, és egy jó időre tönkretette Ragnar és Floki barátságát


Trónok harca:

-Kedvenc: Cersei Lannister, nagyon sokat szenvedett és mégis hihetetlenül, erős, és Petyr/Kisujj, mert imádom a hozzá hasonló okos és manipulatív embereket (természetesen csak a filmekben :D)

-Legjobban utált: Arya és Bran, számomra az ő sztorijaik unalmasak és feleslegesek

2017. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Spoileres lehet:

Trónok Harca

Kedvencek: Jaime, Euron a még élők közül, ha holtakat is ér akkor Oberyn is

Utált: Daenerys


Vikingek:

Kedvencek: Ragnar, Lagertha, Björn, Ivar, Floki

Utált: Aslaug

2017. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó majdnem ugyanaz az izlésünk :)) főleg az utálltakat illetően
2017. okt. 1. 19:28
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Végre valaki, aki szintén utálja Daeneryst! ;)
2017. okt. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na végre valaki.Az nem kifejezés:D Ennyi aroganciát egy emberbe..Innentől spoileres lehet a kommentem,ha nem láttad a hetedik évadot.Szóval, mikor Jon kimyögte, hogy "my queen"-hát én azon a ponton voltam, hogy kikapcsolom az egészet a fenébe-aztán persze nem tettem :)) Komolyan, hogy hódolhatott be Daenerysnek ráadásul észak nevében :(
2017. okt. 3. 00:37
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Spoiler

Na igen... engem nem is igazán a behódolás zavart, politikai okokból az talán még érthető lenne, engem maga a szerelmi szál ami kiakaszt. Nagyon OOC, dehát az egész sorozat már fanservice lett sajnos. Jöhetne már a könyv inkább.

Amúgy a Vikingek jobb sorozat :D Ott viszont nagyon örültem, hogy a nagy kedvencem, Lagertha ölte meg Aslaugot

2017. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A Vikingeket még nem láttam.


Trónok harca

Kedvenc: Jon mert lentről kezdte, Stannis mert tapasztalt és határozott (Melisandre nélkül, Davos tanácsaival jó uralkodó lett volna)

Utált: Dan Weiss és David Benioff, mert tönkretették az egészet logikátlan és karakteridegen dolgokkal (Jon letérdelne bárkinek is? Tyrion együttműködne Myrcella gyilkosaival? Stannis feláldozta volna a saját lányát miközben a könyvben arra utasítja a katonáit hogy ha ő meghal ültessék Shireen-t a trónra?), selejt párbeszédekkel, kínosan erőltetett feminizmussal, elsietett "történettel"

2017. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!