Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól a Mielőtt megismert...

Miről szól a Mielőtt megismertelek c. film?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem Emilia Clarke filmjeit megnézem, a Terminátor Genisys már pipa, ez lenne a következő, de előbb érdekelne miről szól.

2017. szept. 4. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Google-be beírod a film címét, és lám, egy csomó oldalt kidob, ahol ismertetve van a film története.
2017. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont arról, amiről a könyv, csak sokkal gyérebben meséli el.
2017. szept. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek ha van rá lehetőséged inkább olvasd el a könyvet! Sokkal kidolgozottabb és tartalmasabb..

De ha nem, akkor szerintem a filmet ne hagyd ki..


[link]

2017. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én csak a filmet láttam, sajnos csak utána tudtam meg, hogy van belőle könyv is. Úgyhogy én azt is el fogom olvasni, mert egyszerűen imádtam a filmet. A végén mindenki sírt, aki a moziba volt.

Egyébként szerintem nem kell mondanom, hogy ez egy romantikus film. Ha szereted az ilyeneket tetszeni fog.

Arról szól, hogy van egy férfi, aki balesetben mozgássérült lesz egész hátralevő életében. A szülők ápolót keresnek neki. Ezt a munkát pedig az a lány fogja megkapni, akit Emilia Clarke alakít. Az elején nehezen találják meg az összhangot, aztán megismerik egymást, stb. Nézd meg, én nagyon jó filmnek tartom. :)

2017. szept. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!