Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti örülnétek ha folytatódna a...

Ti örülnétek ha folytatódna a Lost?

Figyelt kérdés

2017. szept. 5. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A történet vagy a szellemisége? Csak mert Lindelof továbbvitte a Lost-érzést és minőséget az újabb sorozatába (The Leftovers), tehát ha ugyanazt az élményt akarod átélni akkor nézd az új sorozatot, a kritikák szinte mindig 10/10-es véleményt írnak róla (történet, rendezés, képi világ, fényképezés, színészi játék, zene, mindent dicsőítenek) pedig ritka az ilyen sorozat(epizód/évad). És ugyanúgy akit nem rántott be az szidja hogy milyen szar, de akit megfogott az isteníti.


A történetet nem igazán lehet folytatni hiszen egyértelmű lezárást kapott, ezt nehéz kimagyarázni.

2017. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A sztorira gondolok.

Igen tényleg egyértelmű a vége (és nagyon jó is)

De szerintem simán lehetne folytatni.

Egyszer elküldtem Lindelofnak az ötletemet, és nagy meglepetésemre válaszolt is.

Azt írta hogy kis finomítással és színezéssel nagyon jó folytatást lehetne írni belőle (max 1 évadot)

De azt írta hogy ha folytatódna is, valószínűleg nem ők írnák a sztorit, mert az ABC akkoriban nagyon rövid pórázon tartották a költségvetést, és szabad kezet is alig adtak.



-------------------------


Egyébként ha a szökést folytatták, ami már nagyon erőltetett volt a 3. évadtól. Akkor ezt is lehetne.

2017. szept. 5. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem tetszett a Lost. Mindenki az egekig magasztalta, de ehhez képest dög unalom volt. Vannak ennél sokkal jobb sorozatok is.
2017. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 na, gratulálok, meg tök jó hogy válaszoltak is. De én félnék egy folytatástól. A Hősöket nagyon szerettem, mind a 4 évadot, aztán jött ez a Reborn borzalom.


Nagyon szerettem a 24-et, még a 9. évad is ok volt, erre jött ez a Legacy borzalom.


Az A year of our life a GG folytatásaként még egész jó volt, kár hogy a rory-ból lett egy ordas qrva.


Szóval szerintem is jó bolt a Lost lezárása, szeritem végig izgalmas volt, és nem érdemes folytatni, mert elérte a hasznossági görbe csúcsát.

2017. szept. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%

azért a lost esetében nem beszélhetünk igazi sztoriról,mert annak a sorinak annyi volt a lényege,hogy igazi történések nélkül hétről hétre ráhúzzon arra,hogy megnézd az újabb részt.

erre volt kihegyezve az egész.

ekkora blöff sorozat pedig még egyszer nem jönne be ennyire sikeresre.

2017. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én imádtam, mai napig a kedvenc sorozatom, a tesómmal tiszta Lost mániásak vagyunk :) Szóval ilyen szempontból, persze, örülnék neki, ugyanakkor félnék tőle, hogy elrontják. Szerintem így jobb, nem lenne túl célszerű még hozzányúlni. Lehetséges, hogy végül mégis jól sülne el és a rajongók miatt eleinte biztos felkapott is lenne, de annyi rossz példát lehet látni...ritka mikor ez működik.
2017. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!