Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Manapság a magyar szinkron...

Manapság a magyar szinkron már luxusnak számít?

Figyelt kérdés
Manapság ugyebár alig akarnak leszinkronizálni valamit is !

2017. szept. 7. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem inkabb katasztrofanak szamit, nem luxusnak.
2017. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
77%
Szerintem meg jobb, ha nem szinkronizálnak lassan...példaként: Flash, Supergirl, Gotham....rettenetes, rémes az egész....
2017. szept. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
A legtöbb magyar szinkron sz.rt sem ér. Félrefordítástól kezdve minden van. És szinkron nélkül legalább tanul nyelveket a magyar. Igazán ráférne már.
2017. szept. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom már hol olvastam valamelyik kommentelő írta ezt,hogy manapság már annyira nem sok mindent szinkronizálnak le,hogy már luxus amit igen.
2017. szept. 8. 09:04
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Szinte az összes filmet, és sorozatot leszinkronizálják magyarra. Ráadásul egyre jellemezőbb hogy az amerikai premier után pár héttel, vagy akár nappal már van hozzá szinkron.
2017. szept. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ötös ezzel vitatkoznék mert van 1 pár film amit várok ,hogy leszinkronizáljanak ,de kanyarba sincsen ez. Főleg netflixes sorozatokat nem akarnak leszinkronizálni .
2017. szept. 8. 11:16
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Ott van erre a célra az nCore. ;)
2017. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

A Netflix tartalmak elhanyagolása sajnálatos. Azért nem tegnap vezették be a szolgáltatást az országban, de a szinkronok még mindig hiányban vannak, pedig ezek segíthetnének a Netflix-et sikeresebbé tenni a hazai piacon. Bár itthon még mindig tartja magát a hagyományos tévénézés, szóval lehet, hogy épp ezért nem sietnek a Netflix-es műsorok magyarításával. Nem tudom, csak találgatok.


Egyébként milyen filmek kiadását várnád? Általában a legfelkapottabb (és javarészt nyugati, főleg amcsi) tömegtermék filmeket/sorozatokat tényleg kiadják szinkronosan is egy idő után, ha úgy ítélik, hogy lenne nézettségük, de a kevésbé ismerteket, rétegfilmeket és hasonlókat nem.

2017. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kapásból a vitathatatlan 4 jutott az eszembe ! Csak magyar felírat van eddig
2017. szept. 9. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!