Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek, hogy tetszett az AHS...

Nektek, hogy tetszett az AHS 7. évadának első része?

Figyelt kérdés
Vélemény??:)

2017. szept. 9. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Miért nem elég az erre szakosodott oldalon lévő kritika és 29 hozzászólás (amibe te is bekapcsolódhatsz)? Itt úgyse fogsz ennyi választ kapni:


[link]

2017. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért kell bele kötni mindenbe? Kepzeld olvastam csak úgy gondoltam megkérdezem ,mert arra van az oldal, hogy kérdést tehessen fel az ember.

De majd legközelebb kérvényt nyujtok be, hogy ezt meg ezt a kérdést kiírhatom e. Kösz az értelmes választ.

2017. szept. 10. 09:31
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Tévedsz. Ez az oldal nem arra van, hogy fórumozgass és a sorozatodról beszélgess másokról. Attól, hogy ezt kérdésként teszed fel, nem ide való. Itt olyan kérdéseket kellene feltenni, melyek valamiért gondot okoznak neked. Csak ezt a hozzád hasonlók nem tartják be.

Mint láthatod egy darab választ sem kaptál az enyémen kívül.

Ráadásul azon is megsértődtél (valószínűleg egy kis tini vagy ezek szerint), annak ellenére, hogy teljesen hasznos volt, adtam egy linket, ahol kiélheted a trécselési vágyadat - de nem, te bevágtad a durcit. LOL.

2017. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Imadom imadom:)
2017. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!