Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek fogják majd...

Szerintetek fogják majd vetíteni a magyar mozik a My friend Dahmer című filmet?

Figyelt kérdés
Mikor kijött a trailer már akkor láttam hogy ezt meg kell nézni, de ennek már majdnem 3 hónapja, és ha ilyenkorra nem szinronizálnak le egy trailert azt általában temethetjük😂

2017. szept. 10. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

csináltak már 2 filmet is ennek a beteg kreténnek az életéről,erre itt a 3. filmje is az igen.

a 4. meg gondolom a sittes életéről szól majd és a megöléséről.


mivel tini horror szerű filmet csináltak belőle ezúttal,így elképzelhető hogy nálunk is lesz moziba.

2017. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Háááát nem tudom. Nekem pl nem látszik tini horrorfilmnek, dehát kinek mi. Szerintem már akkor hypeolnák rendesen.
2017. szept. 11. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:

ott van dahmer vallomásában,meg a többi filmben is hogy 17 évesen ölt először.

gondolom erről szól a film is,vagy mi másról,ha egyszer életrajzi valamilyen szinten?

ha pedig brutális szadista gyilok van,az vagy thriller,vagy horror film.

2017. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves #3as, természetesen én is tisztában vagyok vele hogy ez egy életrajzi/horror film, de én azt a "tini" jelzőt elhagynám 😂😄
2017. szept. 12. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Moziban szerintem nem lesz, de online már meg tudod nézni, magyar felirattal is.
2018. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!