Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Joker kinek jön be? Öngyilkos...

Joker kinek jön be? Öngyilkos osztag, Jared Leto-ra gondolok.

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok hogy kiknek TETSZIK, és mit szeretnek benne. :)

L, 22


2017. szept. 11. 23:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
szerintem jól alakít. Szokatlan egy kicsit, de ha megnézed, az összes joker egy másfajta személyiség, van bohóc, anarchista, gengszter, Jared Leto meg pszichopata. A testbeszéde nagyon jó, talán a legjobb. De majd igazán Batmanel együtt fog ragyogni, mivel ez a két karakter csak együtt működik igazán, mert kiegészítik egymást
2017. szept. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
Jack egy Joker van. És az Nicholson. :)
2017. szept. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1 igen, egyetértek, mindegyik Joker teljesen más karakter.

Éppen ezért sem értem hogy miért hasonlítják folyton Ledger-hez... A 2 teljesen más tipus. Nekem személy szerint a Jared Leto-s a kedvenc. Én mindig azt mondom hogy az ő Jokere "modern"21.századi. :) tetkok,izmok, fémfogsor... De én alapvetően magát Jared Leto-t is szeretem.


#2 nekem a Jack-es is tetszett, mind mindegyik Joker, na jó a legelső nem...

De mindenkinek más a kedvence.

Én most konkrétan csak az Öngyilkos Osztag-os Joker kedvelők véleményét szeretném olvasni, mert nekem ő a kedvenc. :)

2017. szept. 12. 01:18
 4/20 Bihar Valatonon ***** válasza:
Leto nem jó Joker semmiféle szinten sem, és nem hasonlítják simán összevetik az alakítást amiben Ledger mérföldekkel jobb volt...Leto Jokere olcsó, felszínes és üres....
2017. szept. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Bihar Valatonon ***** válasza:
Kérdező: olyan nincs hogy modern Joker mert így ez egy elk.rvított karakter és a képregény fanok számára egy Istenkáromlás...meg alapból a karakter fanoknak is...
2017. szept. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#4

#5 nem értem mit nem értetek a kérdésemen... Szerintem elég érthetően leirtam hogy olyan emberek válaszát várom akik SZERETIK! nem olyan emberekét akik nem, mert azokra k*rvára nem vagyok kiváncsi! ;) mivel én igy is ugy is Jared-et tartom a legjobb Jokernek!

2017. szept. 12. 16:30
 7/20 A kérdező kommentje:

#4 kérdem én...miért, a világ nem elk*rvított?

#5 igen, felszines és űres, mivel Jared Joker karaktere psychopata! ;)

2017. szept. 12. 16:34
 8/20 anonim ***** válasza:
hozott egy többnyire korrekt alakítást, semmi extra...Ledger mellé viszont biztos nem tenném oda
2017. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Bihar Valatonon ***** válasza:
Nem kell egy jó laraltert elcseszni...és nem ...Leto Jokere nem pszichopata...hanem rendkívül gyenge és színészi játékban 0! A Gotham sorozat Jerome-ja azaz Cameron Monaghan is sokkal jobban alakítja a még nem is konkrétan Joker karaktert...
2017. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Bihar Valatonon ***** válasza:
*karaktert
2017. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!