Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok Harcában melyik...

A Trónok Harcában melyik részek félelmetesek? Mert 13 éves vagyok és meg akarom nézni a trónok harcát és vannak benne ijesztő jelenetek?

Figyelt kérdés

2017. szept. 12. 16:08
 1/6 Dongaben ***** válasza:
Ezt inkább a "Szórakozás/Filmek" kategóriában kérdezd. Amúgy: Vannak benne bőven felnőtteknek szóló jelenetek...:D (Kb. az egész sorozatban...)
2017. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Ilyesztő részek nincsenek, véres és erotikus tartalmak erősen vannak (ez utóbbi inkább az 1-2. Évadra jellemző, bár én még csak most fejeztem be a 3-at:D). Amúgy én is 13 vagyok és imádom, sokan nézik az osztályból.
2017. szept. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Én tavaly kezdtem el, 13 voltam, de én sem féltem tőle. Szexjelenetek vannak benne, de engem nem zavar, a véres részek pedig hitelesebbé teszik. Ja és lány vagyok☺️
2017. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Maximum a Mások lehetnek egy kicsit ijesztőek
2017. szept. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az 1. rész első jelenete :D de amúgy semmi félelmetes nincs benne.
2017. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor 2 férfi egymással szexel. Na az a legbrutálisabb.
2017. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!