Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Amerikai Horror Story...

Az Amerikai Horror Story Sorozatban Violet meghalt?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan tudott beszélni az apjával, megérinteni, felemelni tárgyakat? A szellemek csak huhognak, át lehet rajtuk hatolni.
2017. szept. 17. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
SPOILER: mindannyian meghaltak, és szellemek lettek. :D
2017. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A házban minden szellem ha akarja látható megérinthető.
2017. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az AHS-es szellemek nem csak huhognak :D


Mindenki szellem, Violet a 6. részben hal meg azt hiszem, Tate, a cseléd nő meg a többiek viszont már réges rég halottak. :) A házból nem tudnak kimenni, ezért tartja Tate minden áron a lányt otthon, miután meghal.

2017. szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És az apa? Ő még él.
2017. szept. 17. 23:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom végignézted-e az évadot, de a válaszaidból úgy sejtem hogy elkezdted de nem fejezted még be, szóval ismét SPOILER: de, az apa is meghal az utolsó rész elején talán (vagy az utolsó előtti rész legvégén, erre pontosan nem emlékszem), felakasztják a csillárra a betörők akik még a második részben voltak asszem. Utána mindegyikük szellem lesz, és úgy élnek mint a többiek a házban (Tate, Moire, Hayden stb.)
2017. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, az első évad vége felé tartok. Kezd a történet zavarossá válni. Tehát azért kérdeztem, mert nem egészen értettem, hogy állítólag Violet meghalt, de tökéletesen tud veszekedni az apjával, aki a kocsiba berángatja,stb. Azért lássuk be, egy szellemet nem lehet a kezénél fogva rángatni. És a szomszéd asszony is szellem? Inkább ő gyanús nekem. Amúgy miért nem tudják elhagyni a házat?
2017. szept. 19. 18:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy kicsit régebbi a kérdés, de ha a már a végefelé jártál, akkor hogy-hogy nem tudod miért nem tudják elhagyni a házat? Valószínűleg nem értetted eléggé vagy nem figyeltél.

Szóval a szellemek nem láthatatlanok, nem huhognak. Tate is és Moirah is szellemek voltak még is kommunikáltak Harmomékkal. Nem tűnt fel nekik hogy hallottak. Akárcsak később Hayden is és Violet is.

Viszont láthatatlanná is tudnak "változni".

A házat azért nem tudják elhagyni mivel ott haltak meg.

2017. nov. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!