Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy android csinálta a xenomor...

Egy android csinálta a xenomorph-okat? Alien Covenant?

Figyelt kérdés
Ok tudom hogy a Prometheus-ban is elindult egy ilyen hülye szál, de tényleg ezt tudták kihozni ebből a történetből?
2017. szept. 22. 23:54
1 2
 1/12 LeonScottKennedy ***** válasza:
68%
Aha.
2017. szept. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Aha, ő kisérletezi ki őket azon a bolygón ahová a Prometheus végén elindultak. Büszke rá hogy ő tud teremteni, létrehozni új dolgokat.
2017. szept. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ezt értem, nem kell elmagyarázni, de más nem akadt ki ezen, hogy egy több évtizedes filmes kultuszt egy ilyen hülye sztorival agyonütnek?

deja vu-star wars----modikloriánok vagy mi a fenéktől lettek jedik az emberek...istenem...

2017. szept. 24. 19:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

a midiklorian kimondottan jó ötlet,mert logikus magyarázatot ad az erőhasználatra,a misztikus és ködös helyett.

david pedig csak a szaporodást variálta meg.

a spórás vagy folyadékos szaporodás helyett kitalálta a tojásokat és az arctámadókat.

és amúgy valóban,tényleg sokkal gyengébb variáció ez,mint az eredeti,hogy a predatorok terjesztették el őket az univerzumban és az alienek egy önálló faj,ami hangyaszerűen él bolyokban királynővel.

2017. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A film nagyon silány és átgondoatan,valójában a teremtők hozták létre a xenomorphokat(prometheus). Csak hát a rendező nem vállalta a covenant rendezését,s az új rendezőnek nem tetszettek a teremtők (ezért írtotta ki őket a két film közt). Neki az androidok szimpatikusabbak voltak (ezért láthatunk perceken ketesztül egy furulyázni tanuló droidot). A film siralmas,SOKKAL többet ki lehetett volna hozni a sztoriból.
2017. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

utolsó már nem azért,de mindkét filmet ugyanaz rendezte.

és nem nyírták ki a tervezőket.

akiket david kinyírt azok hasonlóak a tervezőkhöz,de sokkal alacsonyabb civilizációs szinten álló népség,tehát nem a tervezők voltak.

mondjuk az valóban ritka arrogáns hozzáállás ridley scott-tól,hogy mindenestül lehúzta a kukába a több évtizedes alien és predator univezumot.

és az is érthetetlen hogy ilyen gázsiból,ilyen színészekkel miért csak ennyire futotta.

ettől függetlenül szerintem tök érdekes lenne az android meg a tervező téma is,csak akkor mi a fa-sznak keverik bele az alieneket?

mert így hogy belekeverik mindenki azt várja fővonalnak,amikor scottnál csak mellékvonal.

vagy ha már ennyire fel lettek vezetve a tervezők,akkor ők is hol vannak?sehol se.

ezért is csalódást keltő mindkét film,mert mindkettő be nem váltott ígéret maradt.

inkább egy nagy blöff.

2017. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igaz,nem rendezőt,hanem írót akartam mondani,Damon Lindelof-ra gondoltam.


Visszatérve tudtom szerint Elizabeth Shaw nem a teremtők anyabolygójához tartott? Nem az van a covenant-ban?

2017. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

nézd meg újra a jelenetet!

azok nem a tervezők.

a tervezőknek sokkal szabályosabb az arca,olyan mint egy szobornak és testépítőre ki vannak gyúrva.

de scott meg is erősíti ezt és úgy fogalmaz,hogy akiket david elpusztít egy középkori szinten élő bumburnyák faj,akik csakúgy mint az emberek a tervezők teremtményei.

annyi a különbség,hogy a bumburnyákok feltehetően kapcsolatban álltak a tervezőkkel a leszálló egység,az üdvözlés és az óriás szobor arcok hasonlósága miatt.

2017. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Értem köszi. Sajnos a film nagyon össze van csapva,így az ilyen részletek felett elsíklottam. Láttam,hogy van hasonlóság,s egybő arra gondoltam,hogy a teremtők azok.
2017. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A film nagyon rosszul sugallja, hogy David teremtette volna a xenókat. Ez logikai buktatót is okoz az 1979-es filmmel, illetve a könyv egy kicsit jobban bemutatja. David csak hozzányúlt a meglévő formához, kísérletezett rajta, és gazdatestre várt.
2017. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!