Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan fordító program ami...

Van olyan fordító program ami youtube tartalmat angolról leforditja akár feliratozva vagy hangalapon?

Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs.
2017. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Nincs. Egyelőre még az is nehézséget okoz, hogy a hallott beszédet felismerjék és szöveggé alakítsák. Egyik-másik szoftvernek már megy a dolog, de közel sem tökéletes és csak angolról angolra. Hanganyagot röptében fordító szoftver még egy jó darabig nem lesz.
2017. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

YouTubeon van automatikus feliratozó és hozzá van kapcsolva a Google Translate. Lehet kérni tőle automata feliratot, ha angolul beszélnek. Néha félreért dolgokat, ha egyszerre ketten beszélnek, azt zajnak veszi. Akcentusokat nehezen kezeli. Az így kapott angol szöveget át tud fordítani más nyelvre Google Translate segítségével, ami megint hatalmas nagy információ veszteség a hibás fordítások miatt.


Van ilyen software.

2017. szept. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
#3: Akkor linkeld már be kérlek, mert én leteszteltem a létező összes beszédfelismerő szoftvert és egyik sem váltotta be az ígéreteket.
2017. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az automata fordítás majdnem hogy szó szerinti, abból jó nagy sületlenségek szoktak kijönni. Szomorú vagyok hogy nincs más, jó lenne lefordítani párat.
2017. szept. 24. 20:23
 6/11 anonim ***** válasza:

YouTube-ban ez beépített. Ott van a [CC] gomb, majd a kis fogaskerék (beállítás) gomb-on be lehet állítani, hogy auto-generated legyen a felirat: És át lehet állítani a nyelvet is, hogy más nyelvre fordítsa:

Példa: https://www.youtube.com/watch?v=Gp2GMujyC58

2017. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A fenti példában az robot nagyon szépen feliratozik!
2017. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# Az automata fordítás majdnem hogy szó szerinti, abból jó nagy sületlenségek szoktak kijönni. Szomorú vagyok hogy nincs más, jó lenne lefordítani párat.

- A kérdésben pont automata fordítások iránt érdeklődsz.

2017. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#6: Köszi, a YouTube-os beszédfelismerőt/fordítót ismerem, de azt írtad: "Van ilyen software." Erre lettem volna kíváncsi, hogy ha van, akkor melyik az. Mert a YouTube/Google megoldása, hát mit ne mondjak... Mit halottnak a csók. Ezek szerint mégsincs ilyen szoftver.
2017. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Valami olyan program kellene, ami nem szó szerint fordít (automatikus fordítás) hanem értelmes mondatokat ír.
2017. szept. 25. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!