Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars Lázadók után lesz...

Star Wars Lázadók után lesz még animációs sorozat?

Figyelt kérdés
A Forces if Destiny-ről tudok, de nem nyűgözött túlságosan le; olyan nagyobb szabású sorozatra gondolok, mint a Klónok háborúja vagy a Lázadók.

2017. szept. 26. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
másról sajnos nem tudok, ez a forces of destiny engem se nyűgözött le, nem csak a látványa miatt, hanem a történet miatt, szerintem érdekesebb lett volna egy 6-7. rész között játszódó animációs sorozat
2017. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állítólag készül egy.. :D
2017. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szabik15 válasza:

A The Clone Wars befejezhetnék

Annak nagyon örülnék

2017. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan újról nem tudok. A Lázadóknak most októbertől jön az utolsó évada. Ha lesz valami, akkor sztem utána jelentik b.
2017. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*be
2017. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Állítólag lesz egy újabb animációs sorozat is, de hogy az mikor fog játszódni, azt szerintem még nem hozták nyilvánosságra. Szerintem a VI. epizód után kellene játszódnia.


A Forces if Destiny-ről már olvastam, de nem láttam egy epizódját se. Egyszer bele akartam nézni az egyikbe, de mire visszakapcsoltam, vége lett. :D Szerintem nem érte meg elkészíteni ezt az epizódonként kevesebb, mint 5 perces sorozatot. Ha már Star Wars-sorozat, akkor legyen minimum 20 perc a játékidő részenként, én úgy gondolom.

2017. szept. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!