Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Próbálta már valaki megalkotni...

Próbálta már valaki megalkotni a világ legrosszabb filmjét?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem lenne ez egy egész fun challange hogy ki tudna rosszabbat csinálni. Mondjuk 3,5 óráig egy srác épp szarik. Láttam sok rossz filmet de egyik se tűnt olyannak ami arra hajazna, hogy minél rosszabb legyen. Mint amit Barney csinált az Így jártam anyátokkal egy olyan előadást, ami minél inkább sz*rabb meg idegesítőbb annál jobb. Mik az ötleteitek? Ti milyen legrosszabb filmet alkotnátok?

2017. okt. 1. 17:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Szeretnék látni imdb -n egy nulla pontos filmet. Egész érdekes lenne.
2017. okt. 1. 17:57
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

uwe boll folyamatosan rajta van ezen az ügyön.

viszont időnként becsúszik még neki egy jó film-assault on wall street-úgyhogy nem tud egyhuzamban a legrosszabb lenni.

2017. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy próbálkoznak ilyennel, mint a Tropic Thunder, meg a Ted és a Másnaposok, de a tömeg imádja ezeket :)
2017. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az imdb-n nem lehet nulla pontos film, de jelenleg ez a leggyengébb: [link]


Én realtime végigkövetném egy hulla egy napját, készítenék egy 24 órás filmet, ahogy a csóka ott feküdne az asztalon és nem történne semmi. A zene egy idegesítő egyperces komolyzenei műrészlet, lehetőleg valami staccato legyen benne, éles üveghangokkal, végtelenre állítva, a kameraállás ugyanaz az elejétől a végéig, a kép legyen kissé életlen, éppen csak annyira, hogy zavarjon. A hullaházban villódzna a világítás és idegesítő hangon visítana a hűtőventilátor. A narrátor pedig intellektuálisnak szánt áligazságokat és giccses közhelyeket mondana a lehető legkevésbé odaillő dolgokról, mindezt monoton hangon, lehetőleg beszédhibával.

2017. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

[link]

Valaki alszik 5 órán át.

A török filmet gondolom politikai okokból húzták le, persze attól még lehet rossz.

2017. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy YouTube csatorna, ahol szándékosan rossz filmeket mutatnak be egymásnak és utána elemzik. Elég jól sikerült nekik. "Best of the Worst" RedLetter media.
2017. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3. ez aztán szenvedés lenne. :P Bár nem tudom én azért szeretem a klisés üzeneteket mert tartalmaznak igazságot azon felül hogy már a fülünkön jön ki. És megnéztem az alvós film 3,7 pontot kapott. Többet mint egy olyan film ami inkább hasonlít filmre csak borzalmas
2017. nov. 17. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!