Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Letöltöttem egy sorozatot...

Letöltöttem egy sorozatot (nincs szinkronja) plusz a feliratot is hozzá, de nem tudom hogyan kell rárakni. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 1. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy mappába helyezed őket és azonos nevet adsz a feliratnak és a videofájlnak (ekkor automatikusan betölti), vagy simán elindítod a lejátszást és behúzod a feliratfáljt a lejátszóablakba, vagy a lejátszóprogram megfelelő menüiből tallózod a feliratot.
2017. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
rakd be egy mappába őket, a felirat és az epizódok címe pontosan egyezzen és akkor a legtöbb lejátszó automatikusan lejátssza felirattal együtt. A VLC player biztosan.
2017. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát kipróbaltam de nagyon akar összejönni :/ Eesetleg valami más tipp?
2017. okt. 1. 20:21
 4/11 A kérdező kommentje:
*nem
2017. okt. 1. 20:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez a három módszer van. Minimális az esélye arra hogy annyit csúszik a felirat hogy nem jelenik meg. Vagy a médialejátszód beállítása hiányos, rossz. Media Player Classicban például van olyan kimenet (kódolás) ami nem támogatja a feliratmegjelenítést, hiába be van töltve.


A legegyszerűbb még mindig ez:

- ha a film neve 12345.mkv, akkor a felirat neve 12345.srt legyen. Nem kell egyesével megnézni a betűket, egyszerűen átnevezést csinálsz az epizód nevén, majd azt a szöveget másolod. Utána átnevezed a feliratfájlt, és beilleszted a film nevét. Egyedül a kiterjesztést nem szabad módosítani, de elvileg ezt nem is másolja tovább a Windows (10 legalábbis).

2017. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A felirat fájl nem sérült? Ha pl rákattintasz meg tudod nyitni?
2017. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Illetve sokat segítene, ha leírnád, milyen lejátszóval akarod elindítani a sorozatot.
2017. okt. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
VLC
2017. okt. 1. 21:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Pedig annál az első válaszoló által említett "ráhúzom a videóra a feliratot" módszerrel mennie kéne. Tehát elindítod az adott részt és az adott részhez tartozó feliratot szimplán behúzod a lejátszási képernyőre.

Milyen formátumú a feliratod?

2017. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tegyél be ide egy screenshotot a mappáról, hogy lássuk, utána könnyebb segíteni
2017. okt. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!