Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor véget ér a SurvivorHun...

Mikor véget ér a SurvivorHun 2017 c. adás, mit nézhetek majd a jövőben, amely szintén a kedvenc sorozatommá fog válni, mint ez a nagyszerű adás az RTL klub csatornán?

Figyelt kérdés
Lesz valami hasonló, esetleg nem idegen nyelven, hanem magyarul szerencsémre? Ajánlana valaki valami hasonló kaliberű túlélő, vagy stratégiai, vagy ehhez hasonló játék sorozatot?

2017. okt. 7. 01:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

a csupasz túlélők sorozatot.

van belőle 3 évad,meg egy bajnokok versenye évad.

persze vágom hogy cinizmus a kérdés,de a cst szerintem tényleg kihívás lehet,nem úgy mint a survivor ami ahhoz képest pojácáskodás,mert kapnak enni és nem kell túlélésben valóban jártasnak lenni hozzá,hanem inkább sza-rkeverésben kell jeleskedni benne.

2017. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem cinizmus, meg szarkazmus, meg irónia a kérdésem. Csak furcsán fogalmaztam meg. Tényleg szeretem, életem eddigi legjobb műsora. Remélem jövőre is lesz.

És köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat =)

Üdv 22/F


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..

2017. okt. 8. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!