Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a legijesztőbb figura a...

Ki a legijesztőbb figura a Harry Potter filmekben /ill könyvekben?

Figyelt kérdés

Szerintem nem Voldemort. Habár inkább csak főszereplő etárgykörben.


Ha nem Ő akkor számotokra ki és miért? (Ember nyilván)


És ki az ki nem kifejezetten félelmes de a leginkább utáltátok benne?



2017. okt. 11. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Maga Harry Potter. Egy szemüveges, furcsa gyerek, aki kedvesnek néz ki, de közben tárgyakat röptet, és hasonlók. Kb.mint Darth Vader kicsiben. Én félnék tőle az életben.:)
2017. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

dörszli bá és petúnia.

akik képesek ennyire alávaló módon viselkedni kisgyerekekkel,azok nem emberek.

és a könyv egyik hibája is ez szerintem.

mert csecsemő koruktól nevelik henryt,ezért nem logikus,hogy egy kicsit sem lettek akaratlanul is a mintái.

jah és azért a többesszám,mert dudliból meg egy dagadékot neveltek,tehát duplán alkalmatlan szülők és ijesztőek.

2017. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Rufus Scimgeur (remélem jól írtam). De ő is inkább csak a filmekben. Meg a dementorok. Illetve Sirius is ilyesztőnek tűnt első olvasásnál, mondjuk azóta az egyik kedvenvem❤💟

Esetleg Bellatrix? De én őt is bírom:D

Meg esetleg Frics. És kicsit Csámpás is. Van valami abban macska-murmácban, amitől kiráz a hideg. Na meg az ifjabbik Barty Kupor és esetleg Grindelwald. De őt előbb látni kell majd a L.Á.M összes részében és cak utána tudok csak véleményt mondani.


És kedves Kérdező, szerinted ki a legijesztőbb?:)

2017. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést. ;-)


Tulajdonképpen hosszas gondolkodás után Bellatrix. Akármennyire is birom én is. ;-D

A negatív személyiség szerintem minden létezője , legalább is teljesíthető keretek között ötvöződik benne.

Pribék, felsőbbségi komplexus, a nyers erő igénylője-hatalom sóvár, vérszomjas, szadista, kegyetlen, offenzív stb. Szerintem ez mind jellemző rá. És ez önmagában teszi ijesztővé számomra.

Na meg , nem csak, hogy ezeket a dolgokat ás tulajdonságokat szereti, hanem imádja, ájtatosan imádja ezeket a dolgokat, és természetellenesnek tartja azt aki nem.

2017. okt. 13. 22:38
 5/12 A kérdező kommentje:
megj: ezek azok amik minden más szereplőben csak nyomokban lelhetők fel, vagy nem ilyen összetetten. A többi szereplő valószínűleg nem így született, vagy legalább is a világ tette őket velejükig rohadóvá. Bellatrixról ezt nem tudtam feltételezni. Ő nem. Ő valószínűleg ebbe született ebbe a beteg létbe.
2017. okt. 13. 22:41
 6/12 A kérdező kommentje:

Ahh... még egy lényeges mondat lemaradt... :-)


Az, hogy azon kevés halálfalók egyike, talán csak az egyike, akik tényleg tiszta szívvel azok, és nem csak szolgaságból "kényszerből"(félelemből).

2017. okt. 13. 22:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, Bellatrix nagyon élvezi a szadista dolgokat:D És abban is igazad van, hogy ő az egyetlen, aki nem kényszerből halálfaló, ő ezt nagyon élvezi.
2017. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bellatrix, ez egyértelmű!XD de komolyan....
2017. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Batilda Bírcsók

Ahogy a könyv leírja!! Büdös, öreg, csúnya. Igaz ez a kígyó volt, de akkor is. :D

Jahh és Féregfark :D ő is tiszta nyomorúlt...

2017. nov. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Fenrir Greyback(vérfarkas), főleg ahogy a könyvben leírja, hogy miket csinál, hogyan támad gyerekekre, hogy már szereti az emberhúst és nem csak teliholdkor eszi... Fúj, engem a hideg rázott tőle.
2017. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!