Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A zöld íjász és a Flash?

A zöld íjász és a Flash?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy a Zöld íjászban egy idő után megjelenik a Flash. A Zöld ílyászt nézem, most tartok a 2. évad közepén. Mikor kapcsolódik bele a Flash? Azt még nen kezdtem el. Ha nem nézem, akkor nem fogom érteni a Zöld íjászt? Melyiket lenne jobb először megnéznem?

Előre is kössz a válaszokat!

Ja, és légyszi ne spoilerezzetek. :)



2017. okt. 12. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokára. Egyébkén tem úgy van felépítve, hogy ettől érthetetlen legyen. Ahhoz az kéne, hogy halvány ibolyád ne legyen, ki az a Flash.
2017. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz 2. évad 8. részében jelenik meg először Barry Allen (Flash). Rég volt már a második évad, imdb-n néztem.

Kezdetben még mint sima átlagos ember jelenik meg.


Egyébként még majd későbbiekben lesznek olyan részek, ami elkezdődik az egyikben és másik sorozatban folytatódik. A legnagyobb crossover rész eddig az Alien-es volt. Flash, Arrow, Legends of Tomorrow -> talán ebben a sorrendben voltak. +megjelenik még Supergirl. Ezeknél a részeket érdemes megnézed a többi sorozatból.

Egyébként ezek kissé kitérő szálak/részek, érteni fogod nélkülük. Annyi, hogy néha-néha besegít kicsit Barry Olivernek és ennyi.

2017. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg fogod érteni. Bár én pont fordítva vagyok, és a Flash-t nézem, a Zöld Íjászból pedig csak pár részt láttam, de minden tiszta. (:
2017. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%

évadonként átjárkálnak egymáshoz kb 1x ebben a 4ben-

supergirl

zöld íjász

flash

a holnap legendái.


amúgy ti is észrevettétek,hogy mind a 4 úgy van felépítve kb 10 perces ugrásokban,hogy tervezés,akció,majd egy iszonyatosan nyálas émelyítő lelkifröccs.

és a 40 perc alatt ez 4x.

a flashban már iszonyatosan túl van tolva a lelkifröccs téma,szinte már élvezhetetlen e miatt.

és a zöld íjászban is már rezeg a léc.

a supergirl viszont egy poén,úgyhogy annak mindegy.

a holnap legendái meg már eleve b kategória.


amúgy kérdező a vikipédián nézd meg a sorozatok első tv vetítési dátumát és abból kb ki tudod rakni,hogy milyen átfedéssel találkozgatnak egymással és a szerint kezded el nézni te is.

2017. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Húú. Kössz. :)
2017. okt. 15. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!