Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki az erősebb a...

Szerintetek ki az erősebb a narutóból? Minato, vagy Itachi?

Figyelt kérdés

#Minato #vs Itachi?
2017. okt. 14. 09:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes harc lenne. A körülményektől sok függ, de mindkettőnek lehet esélye. Nem lehet ezt megmondani pontosan.
2017. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha Minato meg tudja jelölni Itachi testét, akkor Minato. De Itachi profi a shurikenek terén, szóval Minato jelölt kunai-jait simán el tudná hárítani. Aztán Susano'o-val vagy Tsukuyomi-val elkapja, és vége. Itachi közelharcban és távolsági harcban is profi, míg Minato inkább a Hiraishin-nel és a Rasengannal közelharci típus.
2017. okt. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Azert tegyünk hozza hogy minato egy kage szintű és ő volt a legfiatalabb igazi kage igen jol mondan mivel gaarat a szükség miat választottak hisz deidara és sasori simán el intézték mig minato már akkor elbánt a raikagével és killer Bee vel oke hogy ott Bee is meg fogta de minato sokkal gyorsabb mint bárki mas emellet okos is nem ugy mint naruto annak idején obitot is elintézte meg azert itachi nem tudja használni korlátlanul az erejét az amaterasut simán ki kerüli mint a Raikage is tette
2017. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3-as, és Itachinak csak az Amaterasu van? 2-es amúgy szépen kielemezte. Mellesleg Itachi a legtöbb kagénál jóval erősebb. Úgyhogy Itachi is kage szintű harcos. De én továbbra is azt mondom, hogy a szituációtól függ.
2017. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem csak Amsterdam ott van meg a tsukuyomi meg susanoo csak mindegyiket meg kell neki gondolnia mielőtt használná mellesleg minato is rendelkezik azzal az intelligenciával mint itachi amugy szeretem itachit szerintem ő az egyik legjobb karakter aki nagyba hozzájárult a fő storyhoz de minato ő mar az elso resz óta legenda sokkal jobban emlékeznek rá mint hashiramara elsajátitota az uzumaki klán fuinjutsujait hírneve be járta az 5 nemzetett
2017. okt. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ebben teljes mértékben igazad van és emiatt nem is lehet kijelenteni, hogy biztos Itachi győzne. De főleg azért nem, mert Minato legnagyobb ereje a teleportálásából ered. Itachi viszont valóban kiválóan bánik a dobófegyverekkel és a Sharingan miatt Mianto összes kunaiját szemmel tudná tartani. Továbbá Itachi a megtévesztés és a genjutsu mestere, nem tudom, hogy Minato mennyi ideig lenne a valóságban, mert Itachinak nem egy technikája van arra, hogy valakit genjutsuba ejtsen.


Ettől függetlenül lehet nem sikerül neki, mert valamit kitalál Minato. De ezt nem lehet tudni. Mindkettőnek van esélye. Ha nagyon kéne valakire szavazni, akkor én talán Itachit mondanám. Tényleg képes genjutsuba ejteni bárkit, szóval azért jó esélye van. Viszont Minato ellen elég, ha csak egyszer vagy figyelmetlen, már mögötted is van. Jó harc lenne ez!

2017. okt. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat igen előző vagyok jo lenne egy ilyen mini ovak ahol harcolnának pl pain vs sasuke kakashi vs gai stb
2017. okt. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen.

Részben most 2 erős, intelligens harcost eresztettem össze, de egy Sasukéval és a csapatával kiegészített, csapást, megnéztem volna konaha ellen.

Jiraiya, Kakashi, Naruto, Gara, killer bee, azért gondot okoztak volna, na meg gondolom Itachi is az akatcuki ellen fordúlt volna, vagy szimplán a háttérből védte volna, a gondolkodni képtelen öccsét. :)

2017. okt. 15. 14:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Konoha akkor lett volna bajban, ha az egész Akatsuki egyszerre ront be. Az összes tagja meglepetésszerűen egy jó taktikával beront és mészárol. Ebben az esetben megintcsak Itachin múlna majdnem minden, mert ő lenne az, aki hátba támadja az Akatsukit ugyebár, mert ő nem akarja Konoha pusztulását. Mindenesetre úgy is elbukott volna Konoha. Az egész Akatsuki együtt szinte legyőzhetetlen. Mindegyik tagja a legmagasabb szintű harcos, akik jól tudnak együtt dolgozni. Külön-külön le lehet őket győzni, ahogy azt tették is, de együtt szinte esélytelen.
2017. okt. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért tegyünk hozza hogy az akatsuki kevesebb mint a fele volt magas szintű shinobi gondolok itt pain itachi obito volt a legerősebbek utána konan kisame meg kakuzo és a leggyengébbek deidara hidan és sasori volt meg konohának ott volt tsunade jiraiya kakashi gai danzou meg azért naruto is akik főleg az elso 5 akik a legerősebbek közè tartoztak még a shippuden közepéig
2017. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!