Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Mielőtt megismertelek című filmről?

Figyelt kérdés
Mit szóltatok a történethez, és a végéhez? Ezt vártátok? Mi tetszett vagy nem tetszett benne? Milyen volt Emilia Clarke és Sam Claflin játéka?

2017. okt. 14. 21:56
 1/3 anonim válasza:
100%
Abszolút ezt vártam a végére, így volt kerek a sztori, de maga a célközönség a javíthatatlanul romantikus, bugyuta nők voltak, akik lógó orral távoztak a moziból, mert hát "a szerelem mindent legyőz". A pasi egész jól játszott, a nő nem.
2017. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

Felcseszett a vége rendesen. Én azt hittem, ez olyan cuki film, mint az Életrevalók, csak szerelmes verzióban, és végig azt hittem, hogy a csávó meggondolja magát, és rájön, hogy így is élhet boldog életet. Pedig ott volt neki a lány is, aki tényleg szerette.


Engem totál felk*rt a vége, mert azt a benyomást keltette, hogy ha fogyatékkal élsz, nem élhetsz boldog életet, inkább nyírd ki magad. Én totál az ellenkezőjét vallom, szerintem mindenki értékes, és minden helyzetből ki lehet hozni a legjobbat. Ez a csávó meg nem értékelte azt, amije volt. Nyilván egy ilyen helyzettel borzasztó nehéz lehet megkűzdeni, de mégis értékelhette volna a srác a családját és a lányt annyira, hogy nem teszi meg. Boldog életet élhettek volna.

Én nem bőgtem a filmen, hanem jól felcsesztem msgam rajta. Semmi értelme nem volt így.

2017. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nagyon szívhez szóló, és szép film. Kicsit az Életrevalókhoz hasonlít. Nekem tetszett ahogy Lou visszaadta az életkedvet a beteg fiúnak, Willnek. De értetlenül állok azelőtt,hogy Will miért döntött a halál mellett, egyet kell értsek az előttem szólóval, hogy lehetett volna boldog vége is. Persze, elképzelni sem tudom,hogy ha egy jó életem volt milyen rossz lehet ekkorát zuhanni, és magatehetetlenül élni... De a legszebb az volt, hogy ez a lány így is szerette Will-t. Sőt az előző barátja viccelődött is azzal ha lebénulna mi lenne, és Lou azt mondta vele maradna akkor is. Az önfeláldozás és tiszta szeretet megtestesítője számomra ez a lány. Én egy ilyen barátnőt akarok magamnak. Bár ma nagyon ritka az ilyen... Sokan mondják, hogy Emilia túljátszotta a szerepet. Meglehet de nekem pont az erőteljes mosolyai, nevetése tette nekem ezt a lányt vonzóvá és végtelen kedvességé. Valamint, hogy minden érzelem egyből kiült az arcára. Ilyen mikor nem a külső tulajdonságok hanem a jelleme miatt leszek szerelmes valikibe.... :) Talán azért mert valahol kicsit én is ilyen vagyok. :)
2020. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!