Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » John Wick 2: Miért várta meg...

John Wick 2: Miért várta meg John, amíg Santino rárobbantja a házát, ha utána úgyis megtette neki amit kért? És miért árulta el mégis Santino?

Figyelt kérdés

Nekem nem tiszta két dolog a filmben. (Már több mint fél éve jött ki, szóval talán már nem kell a spoilerre felhívnom a figyelmet, aki akarta már megnézte régen). Egyrészt John meg sem hallgatja mit akar Santino először, aztán miután a teljes otthona bánja, mégis belemegy a játékba. Akkor miért nem vállalta el azonnal? Felteszem tudta mit jelent az érme...


A másik: Santino megkéri hogy teljesítse a küldetést, amit meg is tesz. Elvileg régen barátok voltak. Akkor miért akarja utána megöletni a katakombákban Ares-szal és a milliónyi zsoldossal, és miért rak rá 7 millió dollár vérdíjat, miután teljesítette Wick a küldetést?



2017. okt. 14. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1.mert wick először abba a tévhitbe ringatta magát hogy van választása.

nem volt.

santino csak illedelmes volt azzal hogy nem követelt rögtön,vagy adott parancsot neki.

az illem nem hatott,a tettek igen a meggyőzésben.

2.mert semmiképp nem derülhet ki,hogy santino ölette meg a testvérét.


de egy ilyen filmben azért nem feltétlen a hajszálpontos logika a lényeg,hanem az akció orgia,ami szerintem elég jól sikerült és ezzel az alvilági érme témával még egyedivé is tették az egészet.

mert ha a logika lenne a lényeg,akkor eleve nem létezne a csöves banda.

mert ha ennyire kemények,hogy ilyen lazán gyilkolásznak,meg területeket birtokolnak,akkor nem csövesként élnének,hanem menő rablóként.

2017. okt. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja jogos. :D Már csak az érdekelne, hogy hogy gondolta Santino hogy nem derül ki? Szerintem elég egyértelmű volt ha utána rögtön átveszi a helyét. De szerintem Winston is tudta mi a dörgés. Amúgy ja, az elmúlt évek legjobb akciófilmje volt, 10/10 nálam. :D Imádtam. Várom már a harmadik részt.
2017. okt. 15. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!