Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt kb.10 évvel ezelőtt, a...

Volt kb.10 évvel ezelőtt, a sailor moonnal, és a dragon ballal egy időben játszódó anime sorozat az rtl klubbon. Mi volt a címe ennek a mesének?

Figyelt kérdés

ez a sorozat egy árváról szólt, akit mindig bántottak az árvaházban, majd egy gazdag család örökbefogadta, ahol volt 3 fiútestvér (ha jól emlékszem) aza lényeg hogy mind a három fiúba szerelmes volt, aztán a fiúk meghaltak. a végefelé a lány elemnt ápolónőnek, meg hasonló kalandok történtek vele....


tudjátok mlyik meséről van szó?


2008. okt. 22. 02:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég homályosan emlékszem vissza, de nem Candie volt a mese címe? Egy szőke kiscsaj volt benne, aki árva volt, az árvaház neve azt hiszem: Pony otthon volt...:)

Remélem segítettem! :)

2008. okt. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2008. okt. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen, azaz. nagyon köszi
2008. okt. 22. 21:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A Candy Candy volt, és a három fiúból kettő halt meg, az egyik leesett a lóról, a másikba nem ő volt szerelmes, hanem egy barátnője, őt lelőtték ilyen légiháború féleségben. Már ha egyre gondolunk.

Szerettem azt a mesét, jó sok kaland volt benne :)

2009. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tudtam hogy majd valaki megért engem:)
2009. márc. 26. 03:48
 6/9 anonim válasza:
Én szőke lánnyal valami olyanra emlékszek hogy vmi Lili megy a nagymamájához meg lovashintó stb.De akkor lehet ez volt.
2009. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15:00-ás válaszadó: Az egy másik mese, amire te gondolsz? a "Lili a virágangyal". Sok szőke kislányos mese volt akkor :D De azt is szerettem :)
2009. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szőke kislányos animék: :)

1. Sailor Moon. Nem kell bemutatnom

2. Candy Candy [link]

3. Hello Sandybell

4. Lili a virágangyal (Hana no ko Lun Lun) [link]

5. A kis hableány [link]


Gondolom ezzel a szőke hajjal akarták kifejezni, hogy a főszereplő mennyire európai (vagy amerikai, esetleg ausztrál)

2010. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de rendi vagy kedves utolso, koszi az infot
2010. máj. 31. 04:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!