Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Németországban illegális pl....

Németországban illegális pl. a filmezz pont eu nézése, vagy más hasonló oldalak?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt merszem soha online filmeket nézni, mert így tudtam, hogy az efelé dolog is illegális. Mostmár nem tudom. A válaszokat előre is köszi!

2017. okt. 17. 12:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Biztos hogy torrent miatt büntették, mert ott van feltöltés is (megosztás, tehát illegális megosztás). Én a továbbiakban eltekintek attól hogy harmadjára-negyedjére-ötödjére is ugyanazt az 1 darab választ csűrjük-csavarjuk, de a mondanivalója ugyanaz marad. Letöltés = nem büntethető. Ennek fényében ezt vagy elfogadod, vagy akkor inkább ne nézz semmit.
2017. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Már miért lenne illegális filmnézős oldalakat nézni?? :/
2017. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%

A kérdező kommentje:


Egyik ismerősöm jogvédett film letöltése miatt fizetett 790€-t.


---


Frászt, csak nem értette a papirt amit kapott. Megosztás miatt kapta a pénzjutalmat, nem nézés miatt.


Mint korábban már sokan mondták: torrent = megosztás (hiszen letöltés közben automatikusan visszaosztja mások felé, ez a torrent lényege).


Zárt torrent-hálózathoz azonban nem férnek hozzá külső cégtől, így pl. nCore nyugodtan használható itt is.

2017. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És honnan tudták meg hogy letöltötte a filmet?
2020. okt. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!