Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok harca első évadához...

A Trónok harca első évadához hol tudnék találni feliratot (vagy videót)? (lent)

Figyelt kérdés

Az összes évadot meg tudtam nézni. Az elsőből csak az utolsó 3 részt. Sajnos, a nézzsorozatok-nál törölték az összes videót. Találtam egy videót, amit letöltöttem. (Fájl: Game.of.Thrones-S01E01.avi)

Sok helyen töltöttem le a feliratokat, mint pl. az opensubtitles, filmfeliratok, feliratok, stb. Egyik se jó ehhez a videóhoz, mert elcsúszik a szöveg. 9.40 körül Jon Branhoz beszél, de a felirat csak 10.10 körül jelenik meg.

Videót se találtam ehhez. Fáraszt már engem a keresés, ezért ha valaki erre téved, szépen kérem, hogy tudna-e olyan (nem regisztrációs!) linket adni, ahol vannak videók, amik ezekhez a feliratokhoz jó. Illetve feliratot a fent említett videófájlhoz.


Nagyon szépen köszönöm! :)



2017. okt. 22. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

BS player talál feliratot.

Ezen kívül opensubtitle, hosszupuka

2017. okt. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Magyar feliratot keresel?

Amúgy találtam egy oldalt, ahol angolul, angol felirattal megy, imádom. De lehet hozzá, beállítani netről vagy gépről saját feliratot. Ide nem írom ki, mert letiltanak megint 6 órára, már attól félek, hogy véglegeset kapok. (valyon ezért is tiltás jár?)

2 napja kezdtem. Szerintem hiba volt nem az elejétől kezdeni, akkor nyer értelmet a sztori.

SPOILER A kedvencem mikor megtalálják a kisfarkasokat és minden tesó kap egyet, majd előmászik a hatodik ő lesz Joné. OFF

Ha kell írj! Bár azt mondják nem olyan rossz a szinkron sem, csak ilyen "mások", "deres" fordítástól rosszul vagyok. De nem nehéz az angolja, szinte mese szintű, néhol gyors kicsit.

2017. okt. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

*vajon

Szóval ez egy online oldal, ahol fent van minden, angolul. De ha tudsz letölteni magyar feliratot hozzá, akkor rá lehet rakni, feltéve ha nem csúszik, sztem nem.

Az angol felirat alapból fent van hozzá.

Ez szerintem jó, mert nem kell letölteni a részeket, nem foglal helyet.

2017. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget mindenkinek :)
2017. okt. 24. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!