Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek ki a kedvenc OUAT...

Nektek ki a kedvenc OUAT karakteretek és miért? Illetve nézitek a 7. évadot? Ha igen, akkor mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Én nagy fanja vagyok a sorozatnak, szóval nagyon hosszan is válaszolhattok,annak én csak örülök.

2017. okt. 23. 01:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Regina és Hook a kedvenceim. És igen, nézem az új évadot, és összességében tetszik, jó ötletnek tartom ezt az újratervezést. Olyan, mint az első évad, de mégis más. Tetszenek sz új karakterek, és az új elatkozott személyiségek is. Habár az új Hamupipőkével nem vagyok 100%-ig megelégedve.
2017. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hook az abszolút kedvencem.


Általánosságban tetszik az új évad (bár a Hook&Emma szerelmi szál határozottan hiányzik), kifejezetten jó a sztorija szerintem, viszont az új szereplőkkel (legalábbis a többséggel) nagyon nem vagyok megelégedve.

Pl. az új Hamupipőke borzasztó öreg szerintem, főleg, egy olyan fiatal srác mellé, mint Henry. A közös lányukat szintén nem szeretem, ráadásul nem is hasonlít egyikükre sem. Maga Alíz karaktere tetszik, szimpatikus a színésznő, jól játssza a szerepét, csak az furcsa, hogy a Hook-másolat lánya, valahogy nem illik nekem össze ez. :D

Lady Tremaine borzasztó szerintem, sem színészként, sem megjelenésre nem jön be. Drizella viszont nagyon jó szerintem, az új karakterek közül ő az egyetlen, akivel 100%-osan meg vagyok elégedve.



Neked mi a véleményed?

2017. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal. A N°1 kedvencem nekem is Hook, de rajta kívül nagyon szeretem az előző évadokból maradt szereplőket is (Rumpel, Regina, Henry). A hetedik évadot teljes mértékben a kedvenc évadomnak nyilvánítom, nagyon tetszenek a párhuzamok a múlt és a jelen között, bár Emma (és persze az eredeti Hook) nekem is hiányzik. Alíz egyszerűen fenomenális, ő nálam az új kedvenc, szerintem nagyon összeillenek Rumpel-el (mint „munkatársak” úgymond). Szerintem az is jól jött ki, hogy ő Hook lánya. Aranyosak együtt :). Henry karaktere is nagyon tetszik, főleg, hogy annyira hasonlít a Jared Gilmore által alakított Henryre, úgy beszél, úgy mozog mint ő, még hasonlít is kicsit.

Ami pedig a főgonoszokat illeti, Adelaide Kane tényleg nagyon jól játssza Drizella szerepét, szinte kirázott a hideg, mikor felébresztette Reginát. Nagyon érdekel mi fog kisülni ebből az új átokból :D.

Szerintetek kit látogat meg Regina és Henry? :D

2017. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Youtube-on azt olvastam a kommentek között, hogy Cinderella anyját, pedig ő tudtommal meghalt...

Egyébként sokan abban reménykednek, hogy Zelenát. Én mondjuk örülnék ennek. :D

2017. nov. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem egyre jobbak a részek a 7×06 óta. Az egy remek rész volt,és azóta tartják is a színvonalat.
2017. dec. 16. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Regina, de Hook és Zelena is nagy kedvencem. A hetedik évad egyértelműen nincs olyan jó, mint az addigiak, de nézhető, és igen, követem folyamatosan a holnapi fináléig és annál is tovább.♥
2018. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Nekem a kedvenceim Rumplestilskin, Regina és Hook.

Az új évadot most néztem meg, és hát nekem annyira nem tetszett. Vagyis voltak benne jó részek de az előzőket meg sem közelíti. :( Több dolog van, ami zavart. Az egyik, az Hamupipőke. Hiszen az előző évadokban már volt egy Haupipőke, és teljesen más története volt, más játszotta. Találhattak volna másik szereplőt, plusz Hamupipőkéhez nagyon nem illik szerintem a sötétbőrű karakter (nem úgy, mint Tianához), ezért is lett volna másik hercegnőt találniuk.

A másik, ami zavart, hasonló okok miatt, az Alice. Ugyanis már neki is megvolt a története, külön spin off sorozat van neki, és engem nagyon zavar ez, hogy ilyen ellentmondásosak a történeteik. A leszbikus szál szintén nem annyira jött be, de ez már egyéni szociális probléma, nem a sorozat hibája. Viszont ezen kívül az előzőek igen, és odafigyelhettek volna ezekre szerintem.

2018. szept. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!