Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a gyilkos elméket...

Szerintetek a gyilkos elméket vagy a dr csontot kezdjem el nézni?

Figyelt kérdés
A kettő közül szeretném valamelyiket nézni,de nem tudok dönteni.Ti melyiket szeretitek jobban?Örülnék ha meg is indokolnátok

2017. okt. 24. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Felújítás közben szeretnéd ezt nézni?

Mert az oké hogy otthon, de hogy lehet glettelés, vagy parkettázás közben sorozatot nézni?

(rossz a kategória)

Én a Gyilkos elmékkel kezdeném és utána megnézném a DrCsontot is.

2017. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

#1

Fordítva!:)

Előbb van a Csont, utána ez a gyilkos izé.

2017. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Gyilkos elméket nézném. A másikat nem is szeretem. Egy film vagy krimi, vagy vígjáték. Ráadásul írtó fárasztó eröltetett humor van benne.
2017. okt. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy a nyomozást hogyan tartod érdekesebbnek, izgalmasabbnak:


1.

Az áldozatokon talált hasonló nyomokból összeállítani a sorozatgyilkos profilját, és úgy lenyomozni, hogy kire illik legjobban = Gyilkos elmék


2.

A megtalált csontokon lévő sérüléseket vizsgálva, és azonosítás után az áldozat környezetét, ismerőseit lenyomozva megtalálni a gyilkost = Dr. Csont


Én mindkét sorozatot szerettem, bármelyiket szívesen ajánlom, csak rajtad áll, hogyan tartasz izgalmasabbnak egy nyomozást!

2017. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 medicopter117 ***** válasza:
100%

Mindkettőt imadom mindkettőt érdemes megnézni.

Én először a Dr.Csontot nézném meg aztán a Gyilkos Elméket

2017. okt. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A rossz kategóriáért pedig bocsánat.
2017. okt. 25. 17:06
 7/8 A kérdező kommentje:
És a mentalistáról mit gondoltok?
2017. okt. 25. 17:07
 8/8 anonim válasza:
Ezek közül a Mentalista a kedvencem, utána jön a Dr. Csont. A gyilkos elmék is nagyon jó és kifejezetten érdekes csak annyira nem szeretem a sorozatgyilkosokat, mert elég élénk fantáziával áldottak meg és egy Gyilkos elmék rész után a szobában gubbasztok és agyalok, hogy mikor metszi el éjjel a torkom egy sorozat gyilkos. Persze ez sarkítás. Szerintem kezd a Dr. Csonttal utána A Mentalista és ha már ezeket végig nézted, ha úgy tetszik megalapoztad a krimis műsorban jártasságod jöhet a Gyilkos elmék
2018. márc. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!