Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok segíteni? (13 reasons...

Tudnátok segíteni? (13 reasons why)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég fejeztem be a 13 reasons why című sorozatot és van egy dolog amit nem értek. Clay, is a kazetták egyikén van, de a lány /Hannah Baker/ azt mondja a kazin, hogy ő nem tett semmit vagyis hogy ő nem oka a halálának. Valaki segítene? Ez így zavaros egy pöppet, de lehet, hogy én értettem valamit félre. Köszönöm a válaszokat előre is! :)

2017. okt. 30. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Amikor azt mondta,hogy nem tett vele semmit azt úgy értette,hogy nem bánt úgy vele mint ahogy a többiek tették. És igazából,ha a fiú bevallotta volna az érzéseit,hogy szereti őt, akkor lett volna értelme az életre,de mivel nem tette ezért ölte meg magát. Egyébként Hannah is szerette őt. Tehát így került fel ő is a kazettákra,mivel ő is felelős volt a haláláért, azáltal,hogy nem vallotta be,hogy szereti őt.
2017. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. okt. 31. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A könyvben azt hiszem az volt hogy azért szánt Claynek is egy kazetátt mert szerette volna neki elmondani a dolgokat de nem tudta hogy tegye.
2017. nov. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A könyvet sajnos nem olvastam, de nagyon szépen köszönom neked is!
2017. nov. 2. 11:33
 5/6 A kérdező kommentje:
A könyvet sajnos nem olvastam, de nagyon szépen köszönöm neked is!
2017. nov. 2. 11:33
 6/6 anonim válasza:
én szeretném megnézni, de magyar felirattal nem találom sehol. tudnátok segíteni hogy hol van fenn?
2018. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!