Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elkezdenénk itt egy Thor:...

Elkezdenénk itt egy Thor: Ragnarök vitát?

Figyelt kérdés

Kérlek ne minuszozzatok konstruktív válaszokat!


Van néhány kérdésem, ezek a Ragnarökkel szoros összefüggésben állnak:


Loki megszerezte és elrejtette a Tesseract-ot?


Heimdal szeme a hatodik kő?


Hela az a karakter, akit Thanos szeret? Meghalt ő?


Hulk szerintetek is csak akkor lehet újra Banner, ha találkozik Natasha ügynökkel?


A +1 jelenetben Thanos űrhajóját látjuk?


Viziónak meg kell halnia, hogy Thanos megszerezhesse a köveket? Képes ő a kő nélkül létezni egyáltalán?


Valóban bezárták a kövek Ronan-t és a Vörös Koponyát?


Válaszokat, spekulációkat, pro-kontrát várok szeretettel, kérlek ne menjen át ez az egész anyázásba! :)


2017. nov. 2. 13:56
 1/7 LeonScottKennedy ***** válasza:
28%

Nem.

És legközelebb ne spoilerezd tele az oldalt, az anyádat.

2017. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen spoiler? Egy konkrétumot nem írtam ki felülre. Ha meg egyszer nem akarsz spoilereket olvasgatni, egyáltalán miért böksz rá a kérdésemre?
2017. nov. 2. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A vita engem is érdekelne :)

SPOILEREK KÖVETKEZNEK

1. Amint megláttam, h Loki a Tesseractra sandított, kétségem sincs afelől, h meglovasította. Nem is Loki lenne :D

2. Ezt sokan mondják, én nem ismerem annyira ezt az univerzumot.

3. Igen, én is így hallottam, h Thanos neki akar imponálni a végtelen kövek összegyűjtésével (habár mindig is furának éreztem). Amúgy meg ha csak ez lenne az indítéka és Hela halott lenne, akk minek lenne Infinity War? Nem tudjuk biztosra, h meghalt-e, de sokszor hangsúlyoztak, h Asgardból nyeri az erejét, és így mivel Asgard mint hely elpusztult, ha Hela túl is élte, nagyon gyenge lehet. Személy szerint nem hiszem, h visszatér (nem láttam a szereplők közt).

5. A kő nekem úgy tűnt, maga a lelke, szóval nem Vízió lenne, ha a követ eltávolítanák belőle. Max egy testet öltött program... definiáld a létezést :D De igazítsanak ki a szakértők.

Többihez nem nagyon tudok hozzászólni, de kíváncsian várom a többi véleményt meg a tiédet is, kedves kérdező. Amúgy nem bánod, ha más pontokat is nyitunk?

2017. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Asgardból nyeri az erejét? De "Asgard nem egy hely, hanem a nép."
2017. nov. 5. 13:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy meg kérdezz te is nyugodtan.
2017. nov. 5. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó, igen, Asgard maga a nép... de a hely sem volt pocsék, elég varázslatos volt ahhoz, h az adja az erejét, de sztem ennyire még az írók sem mentek bele :)

A kérdésem az, h feltéve, h Lokinál van a Tesseract és a stáblistás jelenetben Thanosékkal találkoznak, mit gondolsz, mi lesz? Thanos már megszerezhetett néhány végtelen követ, vagy azt mutatnák a filmek?

Marvel fan barátommal megtárgyaltuk ezt a Hela-dolgot, és ő arra jutott (képregények alapján), h Thanos a halálnak akar imponálni, az pedig nem feltétlen egyezik meg Helával. De persze ezt is átírhatják. Néha elveszek a sok különböző karakter között.

És egy másik kérdést hozok be, ami még a Sötét világgal kapcsolatos, de nem adott ez a film se választ rá (bocsi az offért, valaki itt a gyakorin már feltette, de hátha itt nagyobb érdeklődést kap): amikor Loki “haldoklik”, Thor miért mondja azt, hogy “nem hallgattál rám?”. Mire utalhat ez? https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..

A két film között mi is történt akkor Odinnal? Hogyan tudta a Földre száműzni őt Loki? Heimdall hogyhogy nem látta mindezt? Az első filmből tudjuk, h Loki képes elrejtőzni a szeme elől, de ott is Heimdall rájött arra, h lepleznek vmit előle. Egyszerűen nem értem, h hogyan bírta ennyire a saját tetszésére átformálni Asgardot, illetve kíváncsi lennék, mit gondoltok, hogyan.

Várom a te gondolataidat is a fentiekről.

2017. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hello!

1. Én is szinte biztos vagyok benne, hogy magával vitte, már csak azért is, mert a kiszivárgott Infinity War trailerében átadja Thanos-nak.


2. Valószínű, de sokak szerint csak a Fekete Párduc-ban fog feltűnni.


3. A képregényekben Thanos magába a Halálba szerelmes, Hela pedig a halál istennője, két külön személy. Habár eddig is több film nagyban eltért az alapul vett képregényektől.


4. Valószínű.


5.Valószínű.


6. Valószínű, hogy meghal.


7. Erre nem sok esélyt látok, ugyanis az Infinity War szereposztásában még egyik színész neve sem szerepel.

2017. nov. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!