Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány éves kortól ajánlanátok...

Hány éves kortól ajánlanátok a Stranger Thing sorozatot?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy sok fiatalabbnak nagyok sok kulturális vonás, ami megjelenik a sorozatban, nem mond semmit, de újdonságként biztos belenéznek. De mondjuk tizenévesek, esetleg gyerekek hány éves kortól nézhetik úgy, hogy nem lesz utána rémálmuk. (Én anno kb. 8-9 éves voltam, amikor a Hegy gyomrában című amerikai sorozat ment, pedig az elvileg gyerekfilm volt, valamikor a 90'-es évek elején.)

2017. nov. 5. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ez a gyerektől függ, én 20 évesen néztem és egy lightosabb rémálmom így is volt miatta:DD Ettől még király sorozat, nagyon tetszett.
2017. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút langyi sorozat. Semmi ijesztő nincs benne, max annak, aki nem bírja a cgi szörnyeket.
2017. nov. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én 13 évesen néztem meg. Szerintem ilyen idősen simán megnézheted, mert én sem szeretem az ijesztő dolgokat, de nem féltem.
2017. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én 31 vagyok, csak az érdekelt, hogy gyerekek nézik-e.
2017. nov. 11. 11:34
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
12 vagyok és sírtam az olyan jeleneteken (c:), szerintem nem volt annyira ijesztő. Rémálmok nélkül aludtam, szóval..
2017. dec. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!