Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok valami jó nem...

Ajánlanátok valami jó nem fantasy sorozatot?

Figyelt kérdés

Most végeztem ki a trónok harcát (ami tudom fantasy de felülmúlhatatlan) meg a orphan blacket..

Nézem közbe suitsot,shamelessre és grace klinkára várok illetve orange is the new blackre.

Néztem már hart of dixiet,vámpírnaplókat,szulejmánt,PLL-t, bosszút, szökést, califorgiát...

szóval olyan sorozatok jönnek be inkább ami realisztikus olyan szempnotból hogy bele lehet élni magunkat, oké klónom biztos nem lesz az életbe de akkor is életszagú maga a sorozat :)

Spartacus pl nem tetszett, tehát inkább fentiekhez hasonlót keresek.

Braking Badet tényleg érdemes elkezdeni? Akkor is ha nem érdekelnek a drogok ?


2017. szept. 6. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Banshee
2017. szept. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Homeland
2017. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ami esetleg nem rendőrös?
2017. szept. 8. 09:09
 4/6 anonim ***** válasza:

A Breaking Bad-et tényleg érdemes elkezdeni. Jó a fotózása a filmnek. Oly annyira, hogy néhány rövid jelenet önmagában megérte, hogy leforgatták a sorozatot. Helyenként művészi, de nem unalmasan az. A karakterek fejlődnek, de megvan bennük minden, ami egyedivé teszi őket. Nincs túl játszva, nem hamis. A történet erős és merész. Az érzelmek szépen vannak megjelenítve.


Mindenképpen kezd el!


Továbbá a drámák kategóriában tudom ajánlani a Black Mirror és a Fleabag sorozatokat.


Homeland nemzetbiztonságis és nem rendőrös. Közel sem azonos a kettő. És inkább politikai döntésekről szól, egyéni drámáról és az egyén felülkerekedéséről saját magán egy nemzet érdekében - ami nem mindig sikerül. Rendőrnek az megy, aki megbukik a katonaság alkalmassági tesztjén. :P

2017. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Handmaid's Tale - "Erős társadalom kritika az érettebb korosztálynak drámai töltettel."

Felmentő ítélet - "Milyen az amikor egy életen át megbélyegeznek egy olyan dolog miatt, amihez lehet, hogy közöd sem volt"

Saving Hope - "Orvosok mindennapjait bemutató sorozat egy központi szereplővel, aki éppen hogy csak elkezdené életének legboldogabb szakaszát, amikor történik valami váratlan dolog..."

2017. szept. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Breaking bad tényleg jó már kivégzem első évadot, kár hogy ilyen rövid egy évad :D

köszönöm a segítséget, ha vége majd még kérek ajánlást :)

2017. szept. 24. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!