Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Vegita a dragon...

Szerintetek Vegita a dragon ball superben a tornán mit fog elérni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan mondják hogy Vegita tartogat valamit a tornán.Az elejétől kezdve a legerősebb formáját használja míg Goku,Gohan,Frieza tartalékol. Mikor Goku átment ultra ösztönbe akkor se lepődött meg annyira mint szokott. Most olvastam egy oldalon egy teóriát hogy valami nagyott tartogatt (ha gondoljátok belinkelem). Szerintetek mit lesz vele?

2017. nov. 7. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő is valami ultra insict-et tartogat,mert amikor goku elérte az ultra ösztönt akkor vegeta nem azért volt ideges mert goku elérte azt a formát hanem hogy nem ő maga tudta megvillantani.Amm szerintem a dbs 86.részében amikor a mindenható edző termét felrobbantotta akkor érte el és ezért volt ilyen elégedett arca
2017. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is még várhatunk meglepetést tőle illetve Dermesztőtől is.
2017. dec. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kész, megvolt a meglepetés, bár szerintem nem akkora durranás.
2018. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!