Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Odaát (Supernatural) 9....

Az Odaát (Supernatural) 9. évada mikor jelenik meg szinkronosan?

Figyelt kérdés
Tavaly ilyenkor már rég megjelent szinkronosan a 8. évad. Most miért nem adják?

2017. nov. 8. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy szinkronizált legyen? Mert pl. sorozat-barat.info-n magyar felirattal elérhető az egész évad. Meg persze a legutóbbiak is:)
2017. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem tudom miért nem érthető meg az ha valaki nem szeret feliratos sorozatot nézni.

gondolod előző ha a kérdező bedarált már 8 évadot akkor nincsen tisztában azzal,hogy feliratosan akárhol meg tudja nézni a többit?

2017. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondoltam, ha (ennyire) meg szeretné nézni akkor mindegy miként, csak meglegyen. Másrészt nem értem miért kell emiatt lehurrogni, konkrétan egy javaslatot tettem, ami a kérdező javára válhat.
2017. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szeretem a feliratos filmeket. Pl. A vikingeket úgy nézem. :) Csak magyarul kezdtem el az odaátot nézni anno, és több, mint 100 rész után nemtudom megszokni az eredeti hangjukat. Plusz sokszor követni nemtudom a szöveget, olyan gyorsan hadarnak. x/

Na mind1 akkor gondolom senki se tudja mikor kezdi el vetíteni az RTL klub a 9. Évadot.

2017. nov. 9. 07:12
 5/8 anonim ***** válasza:
ilyen dolgokban az rtl teljesen kiszámíthatatlan és következetlen,úgyhogy tippelni sem lehet.
2017. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ihnihbf válasza:

Hát az RTL-re várhatunk 😂

Én elkezdtem már nézni a 9. évadot angolul, magyar felirattal. A 8.évadot is kb. a felétől így nézem. Kicsit hiányzik az eredeti(mármint a szinkronos)hangjuk...Tudok angolul, de még nem anyanyelvi szinten, s mivel hadarnak,nehéz egyszerre a képre és a feliratra is figyelni. Én is örülnék nagyon, ha végre leadnák magyarul is😒(már ha kész van a szinkron, amit kétlek).

Nagyon le vagyunk maradva...eredetiben már a 13.évadnál tartanak...😕😓

2017. nov. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most fogják adni hatodikán. Egyből 3 rész is lefog menni. Fél 1 kor kezdik asszem.
2018. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2018. jan. 8. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!