Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki feltudná nagy vonalakba...

Valaki feltudná nagy vonalakban vázolni, hogy a Stranger Things mirol szol?

Figyelt kérdés
Mostanság mindenhol ezt a sorozatot látom, meg valami szörnyeket, valaki eltudná mondani, hogy pontosan mi is ez?
2017. nov. 8. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Egy csapat kockáról szól, meg van benne egy tinilány is, a kötelező szerelmi háromszöggel.

Tulajdonképpen a sztori eléggé klisés: egy kis srác eltűnik, amiért a helyi kutatóintézet a felelős...ahol parapszichológiai kísérleteket folytattak. Az egyik ilyen kísérleti nyúl, Eleven ajtót nyit egy másik dimenzióra, ahol a "demigorgon" nevezetű ragadozó él.

A másik dimenzió elkezd átszivárogni a mi világunkba és a kisváros a demigorgon vadászterülete lesz.

A kockák, Eleven és a szerelmi háromszög megpróbálnak ennek véget vetni és ha belefér, megtalálni az eltűnt srácot is.


A második évad meg ennek a folytatása, az előkerült srác továbbra is kapcsolatban van a másik dimenzióval, ahonnan most már egy még nagyobb szörny akar áttörni a mi világunkba. Lepetézik egy csomó ebihalat, amikből degenerált demigorgonok lesznek és azokkal harcol a csipet csapat ellen.


Sok újdonságot nem ad, mert ha láttad az Alien filmeket, a Super 8-at, akkor ez lényegében ugyanaz.

2017. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Hat tulsagosan nem fogott meg, eleg hulyesegnek hangzik, nem keltette fel az erdeklodesem
2017. nov. 8. 17:07
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert az első válaszoló úgy írta le mintha valami nagy sz@r lenne. Lényegében tényleg arról szól amit mondott de ezek a dolgok úgy vannak megcsinálva hogy nagyon is élvezze az ember. :D Szerintem ülj le és nézd meg mondjuk az első 2 részt. Abból meglátod majd hogy mennyire tetszene. Én tegnap egy nap alatt kivégeztem az első évadot, nagyon megtetszett. Én csak ajánlani tudom.
2018. jan. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Hát szerintem nagyon nincs úgy megcsinálva, hogy élvezhető legyen. Konkrétan a második évadra fanservice lett az egész, semmi tétje sem volt a történetnek.
2018. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett a 2. évad is. Sikerült tegnap egy nap alatt megnézzem azt is. Bár tény az első évad izgalmasabb volt de szerintem ez is király lett. Főleg a vége tetszett nagyon.
2018. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is érdemes lenne belenézed.

A szereplők nagyon szerethetőek és nekem már hivatalosan is a második kedvenc sorozatom xd

2018. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző, én is így vagyok vele. :D Nagyon vetekszik a trónok harcával nálam. :D
2018. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#3

Én mind a 3 évadot néztem végig kicsit több mint 1 nap alatt 1 huzamban :D

2020. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most fejeztem be az első évadot... és hát azta k****🤣

Az összes rész alatt rázott a hideg olyan feelinges.

Nekem nagyon bejött.

2020. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!